Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 65 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow rząd "braci"? arrow Rząd będzie edukował Polaków o pozytywnej roli cudzoziemców. Budow. Polski ukraińsko-hindusko-muzułm
Wednesday 19 February 2020 17:18:34.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

Koronka do Miłosierdzia w środę 19 lutego o godz.15-tej o wycofanie "Zdrowe love w Gdańsku"

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rząd będzie edukował Polaków o pozytywnej roli cudzoziemców. Budow. Polski ukraińsko-hindusko-muzułm Drukuj Email
Wpisał: Plan Morawieckiego   
23.09.2018.

Rząd będzie edukował Polaków na temat pozytywnej roli cudzoziemców.Budowanie Polski ukraińsko-hindusko-muzułmańskiej?PIS oszukał wyborców i złamał obietnice wyborcze dotyczące niewprowadzania w Polsce multikulti.https://ndie.pl/rzad-bedzie-edukowal-polakow-nt-pozytywnej-roli-cudzoziemcow/

Rządowa strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju (SOR), czyli Plan Morawieckiego zapowiada m.in edukację Polaków na temat pozytywnej roli cudzoziemców.Prowadzenie działań informacyjnych i edukacyjnych skierowanych do polskiego społeczeństwa nt. pozytywnej roli cudzoziemców, których celem będzie przeciwdziałanie dyskryminacji, promocja postawy otwartości, przełamywanie stereotypów i uprzedzeń” – taki zapis znalazł się w rządowej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju przyjętej przez Radę Ministrów.Rząd planuje też „rozwijanie sektora organizacji pozarządowych działających na rzecz cudzoziemców, w tym organizacji imigranckich” oraz „zwiększenie środków finansowych na obsługę procedur związanych z dostępem cudzoziemców do rynku pracy”.

Szczególnie niebezpieczna jest zapisana w strategii deklaracja wspierania organizacji pozarządowych działających na rzecz cudzoziemców Co to oznacza? Budowanie Polski ukraińsko-hindusko-muzułmańskiej?.

Takiego określenia w kontekście Warszawy użył ostatnio były radny PiS Dariusz Karczmarczyk, który przeszedł do Ruchu Narodowego.

Pikanterii dodaje fakt, że słowa zdymisjonowanego wiceministra Pawła Chorążego ponoć nie były zgodne z linią rządu. To czemu znajdziemy je w rządowej Strategii Morawieckiego na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju? Może dlatego, że przeciętny zjadacz chleba nie czyta rządowych dokumentów, tylko artykuły cytujące słowa Morawieckiego, że „nie przyjmujemy żadnych imigrantów”.

źródło: miir.gov.pl

====================

banita

 Soros musi dobrze tego pana z foci opłacać, dodać dywidendy od żydów i mamy kolejnego bohatera. Różnica taka, że jeden ponoć przeskoczył przez płot, a drugi przez żydowskie banki.

 

Pablo z Pueblo

 To wszystko zaczyna nabierać logicznego sensu. Dymisja Chorążego to konsekwencje zdradzenia tajemnicy planów rządowych On został zdymisjonowany, czyli pozbawiony stanowiska, bo po prostu się wygadał, ale dalej jest członkiem PiS.

marek

 

PIS zezwolił na masową imigrację spoza Europy i zachęca imigrantów do przyjazdu świadczeniami socjalnymi:

-Ustawa „Mieszkanie na Start” która pozwala cudzoziemcom otrzymywać dopłaty do czynszu z polskiego budżetu przez okres 15 lat
– Finansowanie obcokrajowcom studiów (dopłata z budżetu wynosi 13 tys. zł na zagranicznego studenta)
– Trwają prace nad ustawą która zrefunduje pracodawcom część kosztów zatrudnienia obcokrajowca
– Niektórzy cudzoziemcy mogą ubiegać się o emeryturę w Polsce po miesiącu pracy. Emerytura wyniesie 1000 zł.
Jeżeli obcokrajowiec wypracował w swoim kraju 200 zł emerytury to Polska dopłaci mu 800 zł aby uzyskać minimalną emeryturę 1000 zł i wystarczy do tergo miesiąc pracy w Polsce.

Trzeba rozpocząć szeroką akcję informacyjną dla społeczeństwa które nie jest świadome, że PIS oszukał wyborców i złamał obietnice wyborcze dotyczące niewprowadzania w Polsce multikulti.Zmieniony ( 23.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.