Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 18 arrow Znane nazwiska i prostytucja. Polskie celebrytki oddają się za pieniądze nie tylko w Dubaju
Friday 23 April 2021 03:37:30.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Znane nazwiska i prostytucja. Polskie celebrytki oddają się za pieniądze nie tylko w Dubaju Drukuj Email
Wpisał: Szostak   
23.09.2018.

Znane nazwiska i prostytucja. Polskie celebrytki oddają się za pieniądze nie tylko w Dubaju


https://nczas.com/2018/09/23/bedzie-kolejna-afera-obyczajowa-znane-nazwiska-i-prostytucja-polskie-celebrytki-oddaja-sie-za-pieniadze-nie-tylko-w-dubaju/


Niedawno było głośno o aferze z polskimi celebrytkami, które miały uprawiać najstarszy zawód świata w Dubaju. Wśród nich była być nawet krajowa miss. Janusz Szostak w swojej najnowszej książce „Bandyci i celebryci” ujawnia podobną sprawę, tylko mająca się dziać u nas w kraju.

„W mojej książce są ciekawsze rzeczy. Nie trzeba do Dubaju jechać” – mówi dla se.pl Janusz Szostak.

„Rozmawiając z „Masą”, zapytałem go, czy proceder z dziewczynami, modelkami trwa nadal. I on mówi: „Słuchaj teraz, co będzie”.

Zadzwonił do człowieka i poprosił, żeby podał mu cennik celebrytek, które jeżdżą na spotkania z klientami. Przełączył na głośnomówiący telefon i ten człowiek zaczął odczytywać tak znane nazwiska, że by się pani zdziwiła, i kwoty, za które można te kobiety mieć. Nie są to małe pieniądze, ale nie są też ogromne, bo to są kwoty rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych. Można je kupić” – twierdzi Szostak.

Na pytanie, jakie to były osoby, Szostak odpowiada:

” – Piosenkarki, aktorki, prezenterki telewizyjne, tancerki znane, modelki, zwyciężczynie konkursów piękności, bardzo znane osoby.

To wszystko się dzieje. Nie mówię, że wszystkie dziewczyny, ale jest pewien margines, tych, które chcą wykorzystać te swoje pięć minut. Tak było zawsze i pewnie będzie”

Zmieniony ( 23.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.