Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Kościół arrow papiestwo 18 arrow O "Czarnej Skale", która wisi nad światem i Kościołem...
Friday 05 June 2020 05:29:43.29.
W Y S Z U K I W A R K A
O "Czarnej Skale", która wisi nad światem i Kościołem... Drukuj Email
Wpisał: RAM   
26.09.2018.

O "Czarnej Skale", która wisi nad światem i Kościołem...RAM 11.06.2018 https://ram.neon24.pl/post/144102,o-czarnej-skale-ktora-wisi-nad-swiatem-i-kosciolem

W co tylko zakończonym spotkaniu w Watykanie, pierwsze skrzypce grał Żyd Larry Fink, CEO spółki o nazwie BlackRock, będącej największym funduszem inwestycyjnym świata...

 

O "Czarnej Skale", która wisi nad światem i Kościołem...


RAM      11 czerwca 2018 

 

W Watykanie zakończyło się co tylko poufne spotkanie papieża "Franciszka" z szefami wielonarodowych spółek naftowych i ich transnarodowymi holdingami. Organizatorami imprezy byli watykańska dykasteria ds. tzw. "zrównoważonego rozwoju" oraz amerykański uniwersytet Notre Dame ze stanu Indiana. Uczestnikami watykańskimi byli także mons. Sanchez Sorondo z Papieskiej Akademii Nauk i kardynał Peter Turkson, szef dykasterii organizującej.

 

Ze wcześniejszych, skapych komunikatów prasowych wynikało, że powodem do spotkania było zaniepokojenie tak Bergoglia jak i miliarderów naftowych tzw. «zmianami klimatycznymi», a także pokazanie opinii publicznej, że «wielkie korporacje współpracują z leaderami światowymi w sprawie zmian klimatycznych, pomimo jednoczesnego wycofania się prezydenta Trumpa z tematyki globalnego ocieplenia».

 

Informacje prasowe podkreśliły także, iż po raz pierwszy w historii Kościoła Katolickiego, jego głowa zajęła się tego rodzaju tematyką – chodzi oczywiście o encyklikę Laudato Sì, napisaną przez Bergoglia.  

 

Przypomnijmy, że w styczniu ubiegłego roku, do udziału w konferencji – zorganizowanej przez watykańską Papieską Akademię Nauk – zatytułowanej «Uratować naturę świata» zaproszony został Żyd Paul Ehrlich, znany promotor aborcji selektywnej oraz sterylizacji masowej, zabiegów mających na celu zneutralizowanie tzw. «Population Bomb», czyli bomby demograficznej.

 

Paul Ehrlich

https://en.wikipedia.org/wiki/Paul_R._Ehrlich

 

Tym razem w debacie powołanej do życia przez «Franciszka» wziął udział inny Żyd – mowa jest o Larry Fink'u, CEO spółki o nazwie BlackRock, która jest największym funduszem inwestycyjnym świata, posiadającym majątek wyceniany na 6,3 tryliony dolarów, tj. tyle ile wynosi łączny PKB Francji i Hiszpanii.

 

«Czarna Skała» jest, jak pisze Corriere Della Sera, pierwszym inwestorem zagranicznym w Europie, w tym również we Włoszech, poważnym akcjonariuszem takich banków jak Deutsche Bank, Intesa San Paolo, BNP, ING, oprócz tego udziałowcem w sektorach energetycznym, chemicznym, rolno-spożywczym, transportu, aeronautyki oraz nieruchomości.


Larry Fink

https://en.wikipedia.org/wiki/Laurence_D._Fink

 

BlackRock

https://www.blackrock.com/corporate/about-us

https://en.wikipedia.org/wiki/BlackRock

 

VIDEO na temat BlackRock: Czym naprawdę jest BlackRock, niewidzialna skała rządząca światem

Cos’è davvero Blackrock: la roccia invisibile che governa il mondo

https://www.corriere.it/video-articoli/2018/05/07/cos-davvero-blackrock-roccia-invisibile-che-governa-mondo/2a7fb442-51d8-11e8-b9b9-f5c6ed5dbf93.shtml

 

BlackRock w Polsce

https://www.reuters.com/article/us-aliorbank-blackrock/blackrock-holds-5-percent-stake-in-polands-alior-bank-idUSKBN1HR1VY

 

Ponadto, spółka Żyda Larry Fink'a kładzie łapę na biznesie, którym stają się europejskie systemy emerytalne, według globalistów niedostatecznie jeszcze sprywatyzowane i popycha Komisję Europejską, by ta uruchomiła plany prywatnych ubezpieczeń emerytalnych. Już w tej chwili BlackRock kieruje projektem pilotażowym w tym zakresie. Oto więc, czemu służy Komisja Europejska, zauważa Maurizio Blondet.

 

BlackRock zabiera się za emerytury Europejczyków

BlackRock va all’assalto delle pensioni europee

https://www.ilfattoquotidiano.it/premium/articoli/blackrock-va-allassalto-delle-pensioni-europee/ 

 

Blondet określa Larry Fink'a jako odpowiednika mafijnego don Vito Corleone, stwierdzając, że pełni on tą sama rolę, będąc szefem szefów mafijnego globalizmu.

 

Innymi osobami zaproszonymi przez «Franciszka» byli:

 

Bob Dudley, CEO British Petroleum, z obrotem o wysokości 240 miliardów dolarów oraz Darren Woods, CEO Exxon Mobile.

 

Tak się składa, że BP musiała zapłacić 1,8 miliardów dolarów za katastrofę ekologiczną w Zatoce Meksykańskiej, sprowokowaną w roku 2010, natomiast Exxon Mobile sławna jest z katastrofy tankowca Exxon Valdez w roku 1989, której wynikiem było zanieczyszczenie wód otaczających Alaskę.

 

Na spokaniu nie pojawił się z braku czasu Ben Van Beurden, kierujący Dutch Shell. Obecni byli natomiast Eldar Sætre, CEO norweskiego Equinor, a także lord John Browne, dyrektor L1Energy, były CEO BP.

Nie zabrakło Ernesta Moniza, podsekretarza ds, energetyki w rządzie Obamy.


Jak pisze Blondet, obecność na spotkaniu lewackiego Moniza potwierdza fakt, iż Begoglio ma za zadanie "oczyszczenie" Kościoła Katolickiego z jego aspektów sakramentalnych i nadprzyrodzonych, które są elementami utrudniającymi jego fuzję z protestantyzmem; następnie misją Bergoglia jest takie przekształcenie owej fuzji kościołów, by dała ona tzw. "chrześcijaństwo ogólne", będące na usługach globalizacji, a więc promujące tzw. "działania humanitarne", pro klimat, pro środowiskowe, których promotorem jest kardynał Maradiaga, prawa ręka Bergoglia.

 

Ernest Moniz

https://en.wikipedia.org/wiki/Ernest_Moniz

 

Watykan: Skandaliczne miliony kardynała Maradiagi

//ram.neon24.pl/post/141615,watykan-skandaliczne-miliony-kardynala-maradiagi

 

Krótko mówiąc, jak podsumowuje Blondet, chodzi o przerobienie Kościoła na "humanitarną" super NGO, zajmującą się "ratowaniem" globu ziemskiego; protektorkę zaplanowanych imigracji masowych, sprzeciwiającą się jakiejkolwiek niepodległości państw narodowych.


Zob.:

  https://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2018/06/vatican-lion-itokFFuuftrn.jpg?resize=300%2C200&ssl=1


Następną ważną rzeczą, jest to, że BlackRock i kompanie naftowe rozmawiały z Bergogliem nie tylko o klimacie, ale również o inwestycjach, ponieważ mają one aktualnie zamiar zająć się nimi w sektorze energii alternatywnych, co wymaga nie tylko ogromnych finansów ale również zmiany paradygmatu opinii publicznej.

 

Chodzi więc o to, że trzeba będzie rozpocząć wielką operację psycho-propagandy kryminalizującą używanie ropy naftowej jako niemoralne wobec planety. W związku z tym inwestorzy muszą upewnić się, że Bergoglio stanie się ich kolaborantem i zacznie głosić swe poparcie dla tzw. "czystej energii" oraz będzie potępiał energie "zanieczyszczające".

 

Faktycznie, jak donoszą agencje, papież w podsumowaniu końcowym konferencji, nawoływał, by inwestorzy zajęli się wyłącznie energią "czystą" i przypomniał uczestnikom spotkania Porozumienie Paryskie na temat globalnego ocieplenia z roku 2015, podkreślając, że znalezienie odpowiednich rozwiązań jest sprawą wprost naglącą.

  Jak z tego wynika, Żyd Larry Fink i pomniejsi, podlegli mu globalni mafiosi mogą być z "Franciszka" zadowoleni na całego.

  Na podstawie:

 

EL PAPA” A CONCLAVE SEGRETO con LE 7 SORELLE e Blackrock, che vuole investire “sul clima” (e mons. Parolin invitato al Bilderberg)

https://www.maurizioblondet.it/el-papa-a-conclave-segreto-le-7-sorelle-e-blackrock-che-vuole-investire-sul-clima/

 

Papa ai petrolieri: "Uso energia non distrugga civiltà"

//www.adnkronos.com/soldi/economia/2018/06/09/papa-petrolieri-uso-energia-non-distrugga-civilta_WfuDDqq3Gcm5T3cO0MY4sL.html

 

Pope warns energy bosses of global destruction without fuel shift

https://www.reuters.com/article/us-oil-vatican-conference-pope/pope-warns-energy-bosses-of-global-destruction-without-fuel-shift-idUSKCN1J50BD

  

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

Zmieniony ( 26.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.