Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 110 gości
S T A R T arrow Kościół arrow papiestwo 18 arrow Owoce działalności papieża Franciszka: Skandaliczna deklaracja Konferencji Episkopatu Chin.
Tuesday 26 May 2020 19:22:17.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Owoce działalności papieża Franciszka: Skandaliczna deklaracja Konferencji Episkopatu Chin. Drukuj Email
Wpisał: Franciszek   
01.10.2018.

Oto owoce działalności papieża Franciszka: Skandaliczna deklaracja Konferencji Episkopatu Chin: Pozostajemy na drodze do zbudowania prawdziwie socjalistycznego społeczeństwa

https://medianarodowe.com/skandaliczna-deklaracja-konferencji-episkopatu-chin-pozostajemy-na-drodze-do-zbudowania-prawdziwie-socjalistycznego-spoleczenstwa/Oto owoce działalności papieża Franciszka, po tym jak zdecydował się on na porozumienie pomiędzy Watykanem a władzami chińskimi. Jak na razie krytyka ta nie jest bezpodstawna, wierni mogą już bowiem oglądać pierwsze owoce porozumienia.

W wydanym po kilku godzinach od zawarcia porozumienia dokumencie, członkowie Patriotycznego Stowarzyszenia Chińskich Wiernych oraz Konferencji Episkopatu Chin zaznaczyli, że ogłaszają swoją niepodległość.

Czytaj także: Chiny. Kościół zamieniony w gruzy, paramenty liturgiczne wywiezione ciężarówką…

Okazuje się, iż wraz z ogłoszeniem niepodległości wydano również oświadczenie, w którym zaznaczono, iż Kościół wraz z komunistyczną partią Chin działać będą na rzecz przeprowadzenia procesu sinizacji państwa.

Kochamy zarówno Chiny jak i Kościół, będziemy więc nieść pryncypia niepodległości i koncepcji sinizacji religii, pozostając na drodze do zbudowania prawdziwie socjalistycznego społeczeństwa- czytamy w dokumencie.

pch24.pl
Zmieniony ( 01.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.