Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 53 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Warszawa: Różaniec pod Szpitalem Bielańskim. --Oni: Jesteśmy dla Was!! MY: Aborcja to morderstwo !!
Saturday 11 July 2020 12:19:59.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Warszawa: Różaniec pod Szpitalem Bielańskim. --Oni: Jesteśmy dla Was!! MY: Aborcja to morderstwo !! Drukuj Email
Wpisał: Rycerstwo Niepokalanej   
02.10.2018.

Warszawa: Różaniec pod Szpitalem Bielańskim.

Oni: Jesteśmy dla Was!!

MY: Aborcja to morderstwo !!

[tajemnica Bolesna]

24 września 2018, autor: pjj

https://news.fsspx.pl/2018/09/warszawa-rozaniec-pod-szpitalem-bielanskim/

===================

https://medianarodowe.com/wp-content/uploads/2018/10/fsspx-791x445.jpg

=====================

W czwartek 20 września członkowie warszawskiego koła młodzieży Rycerstwa Niepokalanej – wraz z innymi wiernymi – zgromadzili się pod Szpitalem Bielańskim, aby wziąć udział w antyaborcyjnej pikiecie współorganizowanej przez Fundację Pro – prawo do życia.

Modlitwy prowadzili księża i bracia Bractwa Św. Piusa X. Zgromadzeni wspólne odmówili różaniec w intencji zadośćuczynienia Panu Bogu za grzechy aborcji dokonywane w tym szpitalu oraz wyproszenia u Niepokalanej skruchy i nawrócenia tym, którzy są za nie odpowiedzialni. Poszczególne tajemnice różańca poprzedzały rozważania i wspólny śpiew.

Szpital Bielański przoduje w statystykach, jeśli chodzi o dokonane aborcje w Polsce. Tylko w 2017 r. zamordowano tu 131 nienarodzonych dzieci, głównie zagrożonych niepełnosprawnością (w tym zespołem Downa).


Warszawskie koło młodzieży Rycerstwa Niepokalanej gorąco zaprasza na następny publiczny różaniec przed Szpitalem Bielańskim w niedzielę 14 października o godz. 19-tej.

https://www.facebook.com/adrian.majcher.7165/videos/276849363151663/

50 minut.

Hałas – to ulica.

Zmieniony ( 04.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.