Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Rosja arrow Katastrofa, w której zginął rosyjski prokurator odpow. za przekazanie akt dot. Katynia i Smoleńska
Monday 17 December 2018 19:59:15.26.
migawki
 ---- Jest już później, niż myślisz -----
Mosbacher Żorżeta – persona non grata. W mediach - przykro rzec – reżimowych - CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o petycji do Białego Domu. By każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU [do 27 grudnia]. 11 grudnia jedynie 5600 podpisów !!

====================

 Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia

Książki zamówione  do niedzieli -Poooszły ! Z dedykacją autora. Teraz wszystko jest w rękach konia [poczty].  Powinny dojść przed Wigilią.

=======================

Nasz korespondent terenowy donosi: Ksiądz Predykant oznajmił wiernym, że teraz najgroźniejsze dla człowieka są gazy AZOT I CEODWA. I trzeba z nimi walczyć.

===================

 

19.12. OPOLE, Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Katastrofa, w której zginął rosyjski prokurator odpow. za przekazanie akt dot. Katynia i Smoleńska Drukuj Email
Wpisał: Rosyjskie służby   
04.10.2018.

Katastrofa, w której zginął rosyjski prokurator odpowiedzialny za przekazanie akt dotyczących Katynia i Smoleńska stronie polskiej

https://www.magnapolonia.org/doszlo-do-katastrofy-lotniczej-w-ktorej-zginal-prokurator-odpowiedzialny-za-przekazanie-akt-dotyczacych-smolenska-i-katynia-stronie-polskiej/


Jak informuje portal pch24.pl Saak Karapetjan, zastępca Prokuratora Generalnego zginął w wypadku lotniczym na terenie Federacji Rosyjskiej. W przeszłości był odpowiedzialny m.in. za przekazywanie akt dotyczących Smoleńska oraz Katynia stronie polskiej.

Do katastrofy doszło w obwodzie kostromskim. W wypadku śmigłowca wraz z 58 – letnim Karapetjanem zginęły jeszcze trzy osoby.

Rosyjskie służby za przyczynę katastrofy podają zaniedbania w kwestiach bezpieczeństwa oraz złą pogodę.   

Od 2006 roku w Prokuraturze Generalnej kierował zarządem międzynarodowej współpracy prawnej, w ramach której w latach 2010 – 2011 przekazał stronie polskiej wiele tomów akt dotyczących zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej. W roku 2010 z jego rąk otrzymaliśmy 20 tomów akt zawierających informacje dotyczące zbrodni katyńskiej.

Z kolei w roku 2011 Karapetjan przekazał polskim prokuratorom 14 tomów akt dotyczących Smoleńska.

W przekazanej dokumentacji znalazły się m.in. wykazy jeńców, rozporządzenia o skierowaniu ich do obozów czy protokoły przesłuchań.

Czy uważacie, że ta katastrofa jest przypadkowa czy może ma jakieś drugie dno?

Źródło: pch24.pl

====================

Zapewne przejął stery, bo pilot odmawiał lotu - i chciał pokazać jak latają "debeściaki" :)


Zmieniony ( 04.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.