Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 74 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow migranci, wymuszanie z UE arrow TVP chwali się, że Polska będzie dopłacać do czynszu obcokrajowcom przez 15 lat Pogrzebowe dla NDIE
Friday 28 February 2020 20:26:22.28.
W Y S Z U K I W A R K A
TVP chwali się, że Polska będzie dopłacać do czynszu obcokrajowcom przez 15 lat Pogrzebowe dla NDIE Drukuj Email
Wpisał: anty-NDIE   
05.10.2018.

TVP chwali się, że Polska będzie dopłacać do czynszu obcokrajowcom przez 15 lat

Pogrzebowe dla NDIE


https://ndie.pl/tvp-chwali-sie-ze-polska-bedzie-doplacac-do-czynszu-obcokrajowcom-przez-15-lat/

Przez Redakcja


1 października 2018

Mieszkania na start”, to projekt premiera Mateusza Morawieckiego, który niedawno został podpisany przez prezydenta Andrzeja Dudę. Ustawa o pomocy państwa w ponoszeniu wydatków mieszkaniowych w pierwszych latach najmu dotyczy także obcokrajowców.

Na stronie internetowej TVP.INFO czytamy, że program „Mieszkanie na start” umożliwia cudzoziemcom ubieganie się o dopłaty do czynszu przez okres 15 lat. Ich wysokość wyniesie nawet kilkaset złotych. Program ruszy na początku 2019 r. Jak zaznaczają: „Ustawa o pomocy państwa w ponoszeniu wydatków mieszkaniowych jest kolejnym ukłonem rządu skierowanym do obcokrajowców żyjących w Polsce”.

O taką dopłatę do czynszu będzie mogła ubiegać się każda osoba fizyczna, która posiada obywatelstwo polskie lub jest cudzoziemcem przebywającym w Polsce na podstawie wskazanego w ustawie tytułu, np. w związku ze świadczeniem pracy. Rząd PiS faworyzuje również zagranicznych studentów, rządowe dopłaty dla przyjezdnych studentów otrzymały już polskie uczelnie, w wysokości 13 tys. zł na każdego ucznia.

Dopłacimy również do ZUS-u?

Rząd zawiera kolejne umowy międzynarodowe o koordynacji zabezpieczenia społecznego. Oznacza to między innymi możliwość wypłacania obcokrajowcom emerytur z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, który jest zasilany składkami polskich pracowników. Jak pisze „Dziennik Gazeta Prawna”,w ostatnich miesiącach prezydent podpisał umowy z Turcją i Mongolią, a wkrótce ma ratyfikować także umowę z Izraelem. Negocjacje prowadzone są już z Białorusią, a w planach są umowy z kolejnymi krajami.

Na mocy tych porozumień, pracujący w Polsce legalnie cudzoziemiec nie tylko może wystąpić o polską emeryturę, ale także doliczyć staż pracy w swoim kraju. Budzi to uzasadnione obawy o ryzyko drenażu zasobów Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

Jesteśmy w czołówce państw, które ściągają imigrantów

Według danych Eurostatu w 2016 r. Polska była europejskim liderem pod względem liczby wiz długoterminowych oraz zezwoleń pobytowych dla cudzoziemców z państw trzecich spoza Unii Europejskiej, wydanych w związku z pracą. Czwarty rok z rzędu zajmujemy także drugie miejsce w Unii Europejskiej pod względem łącznej liczby wydanych wiz długoterminowych oraz zezwoleń pobytowych, wyprzedza nas tylko Wielka Brytania – informuje Jakub Dudziak, rzecznik prasowy Urzędu do spraw Cudzoziemców.

Od września nie działa strona migracje.gov.pl. Celowe działanie?

Przepraszamy. Trwają prace nad stroną” – taki komunikat mogą zobaczyć ci, którzy chcieliby sprawdzić ilu imigrantów spoza Europy trafiło do Polski za rządów „dobrej zmiany” na stronie internetowej migracje.gov.pl. Strona jednak od ponad 7 dni nie działa. Na dane z tej strony powoływaliśmy się w kwietniu podczas pracy nad artykułem pod tytułem: „Ilu uchodźców przyjęła Polska przez ostatnie dwa lata? Oficjalne dane Urzędu ds. Cudzoziemców”.

Anahu Yamito II

 

No i dupa blada. Bylo NDIE.pl i nie ma NDIE.pl. Cenzura? Czyjas zla wola? No to sie ma ludziska. Na pozegnanie: HOOY W DOOPE lewakom wszelkiej masci. I kawalek szkla. CHWALA WIELKIEJ POLSCE! Mowimy NIE DLA ISLAMIZACJI EUROPY! Milo bylo

Pampam

 

Trzymajcie sie. Teraz juz nikt nie bedzie pisal o prawdzie w Eu. Jeb*** unie i lewakow co niszcza lad na starym kontynencie. Oby pozdychali.
Dzieki ze wszelkie info jakie podeslaliscie przez te lata. Dramat

państwa_narodowe

 

W polityce nie ma przypadków, wszystkie działania mają jakąś przyczynę. Polska podąża dokładnie tą samą drogą, co państwa Zachodnie – czyli likwidacja społeczeństwa monokulturowego na rzecz łatwego do kontrolowania zlepku różnych narodowości. Jednak multikulti również nie jest celem samym w sobie. Ma umożliwić w dalszej perspektywie likwidację państw narodowych i stworzenie na świecie kilku zarządzanych odgórnie bloków socjalistycznych.

Adrianz

 

Dokładnie jesteśmy Niemcami z lat 70 / 80 . Ten sam kit o rękach do pracy, spadku dzietności i ta sama pogarda dla rodowitego obywatela . Jak to się skończyło to dziś widać

Chrzescijanka

 

Dokładnie tak jak mówisz.Zgadzam się.Kiedys pisałam na tym forum o tym to mnie krytykujecie.Powoluje się na proroctwo z BIBLII z ostatniej Księgi zwanej Apokalipsa Świętego Jana.Ufam Bogu i wypełni się to wszystko włącznie ze znakiem bestji(czyli czipowanie).Jedynym ratunkiem jest Jezus Chrystus należy osobiscie zwrócić się do Niego!Proście o zbawienie od grzechów. A
I czytajcie Nowy Testament.

państwa_narodowe

 

Mili Państwo, w III RP podział na naszych i waszych jest czysto iluzoryczny, wszystkie partie systemowe grają do tej samej bramki, a wojna na szczycie ma za zadanie podniecać społeczeństwo, żeby miało wybór. Aktualny system jest przepoczwarzonym PRL-em, status quo ustalonym w Magdalence. Powtarzam – Polska wciąż nie odzyskała niepodległości. Dopóki tego sobie naród nie uświadomi, będziemy wiecznie, przepraszam za wyrażenie, w czarnej dupie. PiS pokazał swoją prawdziwą twarz, wyrzucając rzeczywistych patriotów jak Macierewicz czy Szydło na boczny tor, gdy tylko przestali być potrzebni propagandowo dla kupienia patriotycznego elektoratu, a na ich miejsce wstawił czerwone świnie pokroju byłych UW-owców i PO-wców. To powinno pozbawić złudzeń patriotyczną część wyborców aktualnego rządu, ale tego nie zrobiło, co jest dla mnie wielkim ciosem i poddaje w wątpliwość moją tezę, że naród powoli zaczyna się budzić. Nadzieję wciąż mam, daje mi ją Bóg, i walczyć o wolną Rzeczpospolitą nie przestanę. Czego i Państwu życzę.

marju73

 

Wszystko ok tylko Macierewicz i Szydło to nie żadni polscy patrioci. Macierewicz to koleś Michnika i Kuronia z czasów KORu. Szydło była szkolona w programie „The International Visitor Leadership” podobnie jak , Aleksander Kwaśniewski , Hanna Suchocka, Donald Tusk, Kazimierz Marcinkiewicz.
Te osoby łączy fakt że kończąc swoją przygodę na wysokim stanowisku Polska miała mniej polskich banków, handlu, przemysłu za to więcej pozorowanego niespłacalnego długu niż w momencie kiedy zaczynali żyć na nasz koszt.Oczywiście tak zwane odkupowanie za ogromne pieniądze przez PiS zrabowanego przed laty banku w „okazyjnej wyprzedażowej cenie” jak Pekao S.A na pewno ma też swoje drugie dno.Na przykład wiceprezesem w tym banku jest kobieta która była związana zawodowo z takimi instytucjami jak Edmond de Rothschild, Merrill Lynch, JP Morgan i EBOR. Tak więc NWO kontroluje banki które wydają się państwowe. Cała scena polityczna to dobrze przygotowana machina która ma umożliwić uzyskiwanie kolejnych celów NWO.
Ten cały pozorny wybór jest też dobrze widoczny w sferze megakorporcji. Wielu ludzi dałoby się pokroić czy iść na wojnę bo uważają że ich ulubiony produkt z firmy KFC czy z Burger Kinga czy McDonaldsa jest lepszy od tego z konkurencji. Tyle że w tym wypadku właścicielem tych marek jest koncern Tyson.Na jakikolwiek pozorny wybór konsument się nie zdecyduje megkorporacja zrobi.
Właścicielem „naszych polityków” na pewno nie jesteśmy my choć podtrzymywanie tej ułudy leży w interesie prawdziwych władców marionetek

myślący

 

dokładnie jak w Szwecji – chodzi o to, by okraść obywateli, rozwalic ZUS, zabrać całą kasę i przekazac ją obcym, zaplanowane zdradzieckie postępowanie
obywatele nie zrobią nic
na boku Maowiecki dorzuca jeszcze OFE-PIS-Bis czyli jak w USA w latach 60 wprowadzenie mafii bezpośrednio do pieniędzy pracowników
ergo – w 2030 roku Polski już nie będzie
chyba, że pogonimy dziadygów już teraz ,…

 

 

El-Raton

 

Niestety juz nas sprzedano, a mianowicie dlugi w wysokosci 400 mrd $.

odkrywamyzakryte.com/iiirp/

III RP stworzyla w tym celu spolke zoo. Mysle, ze wiadomo, kto wykupi te dlugi.

A tu jest wyciag z rejstracji:

sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312

oczywiscie http.. i www

Dane te wskazuja, ze nas juz dawno sprzedano, nie dajac nam okazji do innego sposobu realizacji zobowiazan.

Maja prawie wszystko: politykow, prase, finanse – ale nie maja nas.

lolo ktory jeszcze pisze

 

@El-Raton
Co za różnica, FOZZ czy teraz to? Efekt ten sam. Będą znowu nowe 
„stare rodziny” (S. Michalkiewicz). Ech, ja już bliżej 60-tki to można powiedzieć, że sporo szczęścia. Dobrze, że człowiek nie jest nieśmiertelny. Tzn. dusza jest, ale ciało robi papatki. A o tym co po śmierci to ci kupcydecydować już nie będą. Także w swojej sprawie.

nina

 

Warto obejrzec …

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/pislamizacja-multikulti-wedlug-pis-2018-09

dsgfgh

 

ci pisowcy to albo są głupi albo bezczelni

  May

 

raczej bezczelni a wszystko pod dyktando koszernych, dopoki w sejmie nie bedzie partii skladajacej sie z samych polakow to pis, po, sa tylko polskojezyczni , nie bronia interesow polakow a interesy prokoszerne.

dsgfgh

 

Mi się wydaję że najlepszym teraz rozwiązaniem jest teraz mocne grzanie tym tematem i ma to być główne hasło MN 2018(wtedy może się opamiętają) a jak już manifestacje teraz organizować to muszą być to manifestacje w każdej mieścinie żeby miało to sens i mocno te manifestacje nagłaśniać tak żeby każdy widział że będą

  

Logic1

 

W dodatku idą wybory i mamy rok żeby pisiorów przycisnąć w tym temacie. Teraz jest najlepszy moment.

  

marju73

 

Pisioròw i pozostałą cholotę okrągłego stołu trzeba odstawić na bocznicę bo przyciskanie nic nie da.Ich mocodawcy nie pozwolą na skierowanie na kurs ktòry byśmy sobie życzyli.

Yuriko Omega

 

obcy rzad ktoy przejal Polske ma gleboko w d**** jakiekolwiek protesty.
Wiec to nic to wam nie da

Ogr

 

Autor tego propagandowego gniota ze strony TVP Info to niejaki Eliasz Nachabé. Nazwisko sugeruje, że to kolejny Eskimos.

Xax

 

Ludzie pogódźcie się z tym że już przegraliśmy. Rządzą tym zbyt duże siły byśmy mogli się temu przeciwstawić a każde wybory są starannie zaplanowane by osiągnąć konkretny cel nawet jeśli oficjalnie mówi się co innego. Islamizacji nie zatrzymamy choćbyśmy nie wiem jak się starali, trzeba się przystosować do nadchodzącej rzeczywistości i z nią jakoś żyć.

myślący

 

dokładnie jak w Szwecji – chodzi o to, by okraść obywateli, rozwalic ZUS, zabrać całą kasę i przekazac ją obcym, zaplanowane zdradzieckie postępowanie
obywatele nie zrobią nic
na boku Maowiecki dorzuca jeszcze OFE-PIS-Bis czyli jak w USA w latach 60 wprowadzenie mafii bezpośrednio do pieniędzy pracowników
ergo – w 2030 roku Polski już nie będzie
chyba, że pogonimy dziadygów już teraz ,…


Zmieniony ( 05.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.