Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 78 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wybory III arrow Kandydat na prezydenta Pruszkowa zapowiada "zwinięcie układu pruszkowskiego"
Monday 17 December 2018 19:58:38.26.
migawki
 ---- Jest już później, niż myślisz -----
Mosbacher Żorżeta – persona non grata. W mediach - przykro rzec – reżimowych - CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o petycji do Białego Domu. By każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU [do 27 grudnia]. 11 grudnia jedynie 5600 podpisów !!

====================

 Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia

Książki zamówione  do niedzieli -Poooszły ! Z dedykacją autora. Teraz wszystko jest w rękach konia [poczty].  Powinny dojść przed Wigilią.

=======================

Nasz korespondent terenowy donosi: Ksiądz Predykant oznajmił wiernym, że teraz najgroźniejsze dla człowieka są gazy AZOT I CEODWA. I trzeba z nimi walczyć.

===================

 

19.12. OPOLE, Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kandydat na prezydenta Pruszkowa zapowiada "zwinięcie układu pruszkowskiego" Drukuj Email
Wpisał: Robert Bąkiewicz   
08.10.2018.

Kandydat na prezydenta Pruszkowa zapowiada "zwinięcie układu pruszkowskiego"

i przedstawia sztab ekspertów

https://medianarodowe.com/bakiewicz-zapowiada-zwiniecie-ukladu-pruszkowskiego/Zlikwidujemy pruszkowski układ deweloperski, zajmiemy się roszczeniami mieszkańców w stosunku do Niemiec i wdrożymy rozwiązania pomagające drobnym przedsiębiorcom – zapowiedział w piątek kandydat Porozumienia Narodowo-Patriotycznego Pruszków na prezydenta miasta Robert Bąkiewicz.

Robert Bąkiewicz, który jest Prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, podczas piątkowej konferencji prasowej w Pruszkowie wskazał, że oczekiwania mieszkańców miasta nie są realizowane przez obecnego prezydenta Jana Starzyńskiego. Jego zdaniem obecny zarząd Pruszkowa jest “pasywny w działaniu, nie zaspokaja podstawowych potrzeb”. “Mamy ogromny problem z korkami, ogromny problem z połączeniem dwóch stron Pruszkowa i ja właśnie tym chcę się zająć” – mówił.

W jego ocenie problemem miasta jest również “układ deweloperski, który stawia w każdej najmniejszej plombie budynki wysokie, wielopiętrowe, w których przybywają kolejni mieszkańcy”. – My się z tego bardzo cieszymy, ale infrastruktura miasta nie jest do tego dostosowana między innymi pod względem parkingów – tłumaczył.

Zmieniony ( 08.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.