Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 71 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wybory III arrow Kompleksowy program Ruchu Narodowego - wybory samorządowe AD 1018
Monday 17 December 2018 20:25:54.26.
migawki
 ---- Jest już później, niż myślisz -----
Mosbacher Żorżeta – persona non grata. W mediach - przykro rzec – reżimowych - CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o petycji do Białego Domu. By każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU [do 27 grudnia]. 11 grudnia jedynie 5600 podpisów !!

====================

 Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia

Książki zamówione  do niedzieli -Poooszły ! Z dedykacją autora. Teraz wszystko jest w rękach konia [poczty].  Powinny dojść przed Wigilią.

=======================

Nasz korespondent terenowy donosi: Ksiądz Predykant oznajmił wiernym, że teraz najgroźniejsze dla człowieka są gazy AZOT I CEODWA. I trzeba z nimi walczyć.

===================

 

19.12. OPOLE, Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kompleksowy program Ruchu Narodowego - wybory samorządowe AD 1018 Drukuj Email
Wpisał: RN   
08.10.2018.

Kompleksowy program Ruchu Narodowego - wybory samorządowe AD 1018Zapraszam Państwa do zapoznania się z  całościowym programem Ruchu Narodowego ( w wersji pdf)  z okazji wyborów samorządowych . Program zawiera także stałe punty programowe  Ruchu Narodowego . 

Jest to najobszerniejszy  program wyborczy, wyróżniający się wśród innych komitetów wyborczych ... Ujmuję całościową wizję i realne konkrety zmierzajace do odbudowy Narodu i Państwa Polskiego  i pracy dla dobra Polaków


vide: http://ruchnarodowy.net/wp-content/uploads/Program-samorzdowy-Ruchu-Narodowego.pdf 


Proszę także o przekazanie tego materiału innym zainteresowanym osobom , i rozpowszechnienie go w ramach kampanii wyborczej 


Pozdrawiam serdecznie in Christo 


Czołem  Wielkiej Polsce ! 


Stanisław Papież 

Zmieniony ( 08.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.