Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 69 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jesień rządu "braci" arrow Minister Czaputowicz w neomarksistowskich onucach
Tuesday 18 June 2019 11:26:32.27.
migawki

Zadziwiająca jest potęga naszych wrogów i równie zadziwiające są ich słabości. Istnieje stare przysłowie:

Złość często sama siebie złością niszczy. [Tolkien]

Wszystkich zainteresowanych twórczością Andrzeja Sarwy proszę o pokorną modlitwę o jego zdrowie.

=====================

19.06.19 Opole – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

                                                                                    W ramach dalszego doskonalenia walki o wolność i swobody 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Minister Czaputowicz w neomarksistowskich onucach Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
12.10.2018.

Minister Czaputowicz w neomarksistowskich onucach

Zobaczcie naiwniacy, co wyczynia wasz minister Czaputowicz

https://www.ekspedyt.org/2018/10/12/zobaczcie-naiwniacy-co-wyczynia-wasz-minister-czaputowicz/


CzarnaLimuzyna

Liczba wpadek, którą ma na swoim koncie minister Czaputowicz wystarczyłaby w normalnym państwie do niejednej, spektakularnej dymisji. Ostatnie wyczyny pana ministra Czaputowicza po raz kolejny udowadniają, że mamy do czynienia z kimś, kto konsekwentnie na każdym kroku deklaruje realizację obcej racji stanu, podkreślając przy okazji przywiązanie do jednego z najgorszych systemów politycznych w historii ludzkości – demokracji liberalnej.

Nie wytrzymał nawet Antoni Macierewicz stwierdzając: Mam wrażenie, że ministrowi Czaputowiczowi w jego wysiłkach geopolitycznych coś się pomyliło; zamiast wspierać polski interes narodowy i bezpieczeństwo Polski, wspiera bezpieczeństwo Niemiec i bezpieczeństwo sojuszu niemiecko-rosyjskiego. /Radio Maryja.pl/. Macierewicz nawiązał do następujących słów ministra: Będziemy bronić Niemiec, jeśli będą one niesprawiedliwie traktowane np. przez USA.

Minister Czaputowicz w neomarksistowskich onucach

Kilka dni temu Jacek Czaputowicz wziął udział w debacie w jaskini demona- w fundacji George’a Sorosa działającej w Polsce pod nazwą fundacji Batorego. Fundacja ta, przypominam, była założona za zgodą sowieckiego namiestnika Jaruzelskiego już w maju 1988 roku, a więc na długo przed wyreżyserowanym, mitycznym upadkiem komuny. Głównym celem fundacji Sorosa było i jest budowanie demokracji liberalnej w Polsce.

Jacek Czaputowicz: Polska broni liberalizmu i jest zwolennikiem demokracji liberalnej.Zerknąłem na film z dyskusji. Widok był żałosny. Minister polskiego państwa, debatował ze skrajną lewicą w osobach pana Sutowskiego z Krytyki Politycznej i pana Piotra Burasa. Warto wiedzieć, że pan Sutowski w ramach owej demokracji liberalnej spotkał się w listopadzie 2011 roku na Nowym Świecie, w Warszawie z członkami niemieckiej Antify zaproszonej do Polski w ramach walki z „polskim faszyzmem”.

Piotr Buras to “znawca stosunków polsko-niemieckich, dyrektor warszawskiego biura think tanku European Council on Foreign Relations”. „Polskimi członkami Rady są” m.in.: Marek Belka – były członek PZPR, Danuta Hübner (PZPR, PO), Andrzej Olechowski (PZPR), Rafał Trzaskowski (PO),  Radosław Sikorski, Aleksander Smolar (PZPR) – prezes zarządu Fundacji im. Stefana Batorego.

=========================

Jarosław Kaczyński powiedział swego czasu:

Kandydatura pana ministra Czaputowicza jest pewnym eksperymentem, ale wierzę, że udanym

Jak widać, dotychczasowa działalność pana ministra doskonale wpasowuje się w modus vivendi partii rządzącej.

W innym przypadku byłby odwołany, nieprawdaż?


Zmieniony ( 12.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.