Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 35 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Kultura 18 arrow O spektaklu teatru TV "Popiełuszko", TVP1 ----"Siekiera motyka gaz i prąd- kiedy ONI pójdą stąd !"
Thursday 24 October 2019 07:14:29.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
O spektaklu teatru TV "Popiełuszko", TVP1 ----"Siekiera motyka gaz i prąd- kiedy ONI pójdą stąd !" Drukuj Email
Wpisał: Adam Ferch   
16.10.2018.

O spektaklu teatru TV „Popiełuszko” , TVP1

"Siekiera motyka gaz i prąd- kiedy ONI pójdą stąd !”

Adam Ferch


Relacja ze spektaklu teatru TV „Popiełuszko” , TVP1, reż. Jan Nowara, wyk.: Jakub Lasota, etc.,. w dn.15.10.2018.

Zazwyczaj nie oglądam „kurzej” TV ale w tym przypadku zwróciłem uwagę, że oni Go nie tytułują ani Księdzem, ani Błogosławionym jak to się wśród cywilizowanych należy, ergo coś śmierdzi. 

A więc : 

- pozytywnie – sz. p. Jakub Lasota jest pod każdym względem właściwie obsadzony w tytułowej roli;


- a to na co zwróciłem uwagę :

  W pierwszych scenach Ojciec Księdza siedzi przy stole a przed nim butelka wódki i szklanka – a więc tak oni chcą utrwalić wizerunek Polskiego Rolnika !?? 

   Następnie są pokazane: perypetie Księdza w LWP, msza w Hucie Warszawa, szykany ubeckie, porwanie, zakatowanie i to koniec sztuki …

   Natomiast, brak zdecydowanie : relacji z Żoliborskich mszy za Ojczyznę, szykanowania Księdza przez Glempa, przepychanek w sprawie miejsca grobu, relacji z pogrzebu Księdza (było nas ponad 1.100.000 Polaków), oraz wizyty Papieża JPII u grobu Męczennika.

Nie jestem w stanie opisać jak bardzo mnie ten t. zw. spektakl w-urwił.

To nie był teatr!

To była ichnia nachalna HUCPA 

i naigrywanie się z naszych Polskich świętości.

Oni chcą (wzorem A.Wajdy i innych śmondaków) utrwalić ten antypolski obraz w świadomości rodzimych „miejscowych lemingów”…


Powtarzam nasze hasło : „Siekiera motyka gaz i prąd- kiedy ONI pójdą stąd !”


Na pohybel ! Bywajcie,

Adam Ferch

CWP

Zmieniony ( 16.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.