Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 114 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow migranci, wymuszanie z UE arrow Hindusi w KFC. Kolonizacja.
Thursday 02 April 2020 23:28:39.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Hindusi w KFC. Kolonizacja. Drukuj Email
Wpisał: Piotr Błaszkowski   
17.10.2018.

Hindusi w KFC. Kolonizacja.


Piotr Błaszkowski https://wrealu24.pl/hindusi-w-kfc/


Do tej pory żyłem w błogiej [nie]świadomości, że tylko Warszawa staje się czarna, kolonizowana dzięki PIS-owi, co jawnie odbywa się w Warszawie. Z błogiej nieświadomości wybiło mnie wypicie kawy w jednym centrum handlowym.

Moje zdziwienie wywołał Hindus za kasą w KFC, całkiem sprawie posługujący się polszczyzną. Pięciu innych pracowało na zapleczu. Między nimi chodziła polska dorabiająca emerytka, a biały menadżer dowodził całością. Na moje zdziwienie, że widzę Hindusów, odpowiedział, że „to żadne zdziwienie”.

Fakt! Kolonizacja się wylała. Widziałem ich w jednej miejscowości pod Gdańskiem, również pracujący „w żywności”. Ostra hinduska muzyka (często pieśni na cześć bogów-demonów) w tym kebabie biła się z głośników.

Możemy teraz pospekulować, co to za pracownicy z Azji. Fałszywi studenci, których sprowadził przedstawiciel chciwego „lobby profesorskiego” Jarosław Gowin, a może faktyczni studenci.

Albo pracownicy kontraktowo ściągnięci w ramach globalizacji realizowanej przez globalistę Mateusza Morawieckiego.

Na pewno mają lepiej niż w Indiach, które teraz przeżywa rewolucję „sławojkową” i budują toalety dla miliarda ludzi.

Nie bądźbyśmy naiwni, to koloniści, zwarci, o silnej kastowej solidarności. W ramach tego solidaryzmu będą udzielać sobie niskoprocentowego kredytu i powolutku, po cichutku przejmować lokalny biznes.

Jako, że nie mamy rządu narodowego, cała nadzieja w srogiej zimie. Niestety.

#wrealu24#polskaiswiat

Zmieniony ( 17.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.