Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 52 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wybory III arrow Na Trzaskowskiego, taką niedorobioną i niedogoloną wersję HGW: "Żeby PiS nie przejął tego urzędu".
Sunday 05 July 2020 13:08:12.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Na Trzaskowskiego, taką niedorobioną i niedogoloną wersję HGW: "Żeby PiS nie przejął tego urzędu". Drukuj Email
Wpisał: AN   
23.10.2018.

Na Trzaskowskiego, taką niedorobioną i niedogoloną wersję HGW: "Żeby PiS nie przejął tego urzędu".

AN

Przeżyłam wczoraj szok, kiedy usłyszałam że w Warszawie wygrał R. Trzaskowski wg sondażu exit poll, czyli przesiewowych wywiadów tuż po wyjściu wyborców z lokalu, zdobył 54,1% głosów. Nie tylko ja byłam zszokowana. 

Wydaje mi się, że są tylko dwie możliwości, które wyjaśniają tę sytuację: albo sondażownia pomyliła (celowo) wyniki zamieniając nazwiska kandydatów, - albo w Warszawie mieszka w 54,1% UB-eków, oszustów, skorumpowanych prawników i urzędników, oraz bezrozumnych idiotów, którzy zamiast Jakiego, Jakubiaka, albo każdego innego z pozostałych kandydatów, wybierają na jeden z najważniejszych urzędów w Polsce faceta, który nie nadaje się nawet na męża [oj, to już rozpacz podyktowała: żadna rozsądna i nie pijana w sztok panna by takiego gnojka dobrowolnie na męża nie wzięła. MD] , na radnego, nawet na szklarza ... 

[Oczywiście TAK. Straszno i smieszno. To nie oszustwo przy urnie, oszustwo sięga w głąb dusz ludzkich.md]

Jak można wybrać na prezydenta europejskiej zakorkowanej stolicy debila, który planuje budowę kładek rowerowych przez Wisłę (przypominam, że sezon grzewczy w Warszawie trwa ok 1/2 roku, a sroga zima potrafi utrudniać życie przez 4 miesiące).

Rozmawiałam z wieloma znajomymi uczulonymi na PiS. Dlaczego są uczuleni - nie wiedzą, ale wiedzą, że nienawidzą PiS. 

Dlaczego głosowali, albo głosowaliby na Trzaskowskiego, taką niedorobioną i niedogoloną wersję HGW - mówią wprost: żeby PiS nie przejął tego urzędu.

Kiedy pytam, czy głosowaliby na Trzaskowskiego, gdyby ten startował z PiS - zapada cisza. Pytam dalej, czy słuchali zeznań ludzi wyrzuconych z kamienic? Słyszę, że "prawda leży pośrodku".

Nie chcą mi wierzyć, że cała afera reprywatyzacyjna świadczy o istnieniu i bardzo sprawnym działaniu zbrodniczej i złodziejskiej mafii urzędniczo-sądowo- adwokacko-prokuratorskiej ze służbami specjalnymi w ścisłej komitywie.

Oddanie prezydentury PO oznacza pozwolenie na dalsze bezkarne działanie tej mafii.

Jest też jedna bardzo dziwna, czyli podejrzana sprawa dotycząca wyników wyborczych. Słyszymy tylko o wynikach procentowych. Nie jest nigdzie podawana ilość głosów ważnych i nieważnych. 

Ja też kandydowałam do rady. Nie weszłam, byłam druga. Ale nie wiem, czy ilość głosów nieważnych nie jest większa niż różnica miedzy 1 a 2 pozycją. Gdyby tak było mogę przypuszczać, że wybór został sfałszowany. To samo dotyczy wyborów prezydentów, burmistrzów i wójtów. Nigdzie nie widziałam migawek z liczenia głosów, które ponoć miało być nagrywane....

Wkurza mnie niemiłosiernie, że dziennikarze wyniki sondażowe podają i analizują jako oficjalne. Ciekawe byłoby, gdyby lub gdy to Patryk Jaki oficjalnie wygra wybory w Warszawie.  

Pozdrawiam AN

Zmieniony ( 23.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.