Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Kościół arrow papiestwo 18 arrow Pan Franciszek - Bergoglio, odgrywający rolę "papieża", otwarcie promuje tzw. "tęczowy krzyż"
Friday 05 June 2020 05:55:25.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Pan Franciszek - Bergoglio, odgrywający rolę "papieża", otwarcie promuje tzw. "tęczowy krzyż" Drukuj Email
Wpisał: Bergoglio   
24.10.2018.

Pan Franciszek - Bergoglio, odgrywający rolę "papieża", otwarcie promuje tzw. "tęczowy krzyż"

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/pan-franciszek-bergoglio-odgrywajacy-role-papieza-otwarcie-promuje-tzw-teczowy-krzyz-2018-10

https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/10/a-75.jpg

[a ten drugi krzyż  na nim - to pasterz ze skrzyżowanymi rękami w środku - a barany tłoczą się na ramionach krzyża. MD] 

Pan Bergoglio teraz otwarcie promuje „Gejowski krzyż ” na Synodzie Młodzieży.

Czy jest jakaś wątpliwość, dlaczego skandal pedofilii  wzniósł się na wyżyny za jego panowania ?

Pan Franciszek-Bergoglio paradował  po okolicy, mając na sobie tzw „Rainbow Cross”, czyli „tęczowy krzyż”, czyli symbol tych, którzy próbują znormalizować homoseksualizm, lesbijstwo, biseksualność i transeksualizm.

Czyli inaczej wszystko to, co jest skrajną opozycją w stosunku do chrześcijańskiego moralnego nauczania i prawa naturalnego. Nie jest tajemnicą, że Bergoglio promuje podstępnie to, co Biblia uważa jako jedno z czterech  NAJGORSZYCH grzechów.

W dniu 17 października, 2018 r. pan Franciszek-Bergoglio rozpoczął najnowszy skandal w tym swoim niby  „pontyfikacie „. W związku z Synodem Biskupów w sekcie Watykan- 2, który odbędzie się w dniach 3-28 października, Bergoglio pokazywał się mając na sobie „tęczowy krzyż”, który jest symbolem promowania homoseksualizmu, lesbijstwa, biseksualizmu i transseksualizmu, jako niby zgodnych z moralnością. 

Inni „biskupi” sekty Watykan- 2 także nosili ów „tęczowy krzyż”.

https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/10/a-76.jpg

Krzyż został zaprojektowany przez członków młodzieżowych grup związanych z Synodem oraz ze Światowymi Dniami Młodzieży, zainspirowanymi przez Marksa, z których niektórzy promują LGBT co jest jaskrawa opozycja w stosunku do moralnego nauczania chrześcijaństwa i prawa naturalnego.

Nie jest tajemnicą, że Bergoglio podkopuje to, czego naucza Biblia, że sodomia  jest jednym z czterech grzechów, wołających do Boga o pomstę do Nieba

Istnieje powszechne przekonanie, że reżim pana Franciszka – Bergoglio wykorzystuje Synod ds. Młodzieży w celu przyspieszenia  NORMALIZACJI  HOMOSEKSUALIZMU i innych perwersji w tej sekcie posoborowej .

Grupy młodzieżowe na synodzie już wezwały do uznania niemoralnych „małżeństw homoseksualnych” i „ciąży zastępczej [Niektóre informacje dotyczące tego komentarza zostały dostarczone przez serwis LS News.]

Prawdziwi katolicy!!  Bergoglio będzie znany jako ten, co promuje „Tęczowy  Kościół”, a tym samym objawia się jako antykatolicki.

On już ujawnił, że zaprzecza naukom Chrystusa, notorycznie powtarzając: „kimże ja jestem, żeby osądzać?”, gdy miał się wypowiadać na temat jednego z czterech grzechów, wołających o pomstę do Nieba, czyli sodomii – biblijnie definiowanego  jako najgorszy.

Tłum. Renata

Źródło: http://www.traditio.com/comment/com1810.htm

P.S.

https://www.lifesitenews.com/news/another-vatican-pr-disaster-pope-francis-wears-rainbow-cross-during-youth-s


Od tłumacza: Przeczytałam trochę komentarzy odnośnie tego incydentu. I jak zwykle ZAWSZE znajdzie się  kilkunastu tzw. „usprawiedliwiaczy”, którzy już wszystkim „tłumaczą”, że Franciszek dostał ten ‚tęczowy krzyżyk”, jako prezent od kogoś tam, i że ten krzyżyk nie jest tęczowy, bo kolory tęczy są trochę inne, i etc. i itp . To nazywa się w psychologi, z angielska: ‚GAS LIGHTING”.

” Gas lighting ” to technika manipulacyjna, stosowana przez rozmaitych manipulatorów, narcyzów, psychopatów, a mająca, tak w skrócie, robić z normalnie myślącego człowieka, idiotę.

„Zjawisko ‚gas lighting’ definiuje się jako, manipulowanie jakąś osobą, mające doprowadzić do zakwestionowania przez nią własnego zdrowia psychicznego...”

Warto zwrócić uwagę na tę technikę,  bo jest bardzo często stosowana w mediach , w  komentarzach na internecie, i nie tylko.

Jest sporo info na temat tej techniki .Tu przykład.

https://pieknoumyslu.com/gaslighting-forma-przemocy/Zmieniony ( 24.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.