Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Oświata oraz naukawcy 16 arrow Jutro "Tęczowy Piątek" (26 października): Szkoły i dyrektorzy [niektórzy] wpuszczają zboczeńców..
Friday 19 July 2019 23:14:41.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

                  21.07.19 Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

21.07.19 Białystok – Pokutny Marsz Różańcowy „Marsz w obronie rodziny”

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jutro "Tęczowy Piątek" (26 października): Szkoły i dyrektorzy [niektórzy] wpuszczają zboczeńców.. Drukuj Email
Wpisał: LGBTQI i dyrektorzy   
25.10.2018.

Jutro „Tęczowy Piątek”(26 października): Szkoły i dyrektorzy wpuszczają dewiantów.

Niech rodzice zareagują!

Prof. Pawłowicz ostrzega.

http://telewizjarepublika.pl/pawlowicz-ostrzega-przed-teczowym-piatkiem-szkoly-i-dyrektorzy-wpuszczaja-dewiantow-niech-rodzice-zareaguja,71772.html

Akcja zatytułowana „Tęczowy Piątek” (26 października) zostanie [MA ZOSTAĆ.. Jeśli NIE zablokujemy!! M. Dakowski] przeprowadzona w 211 polskich szkołach z inicjatywy środowiska wspierającego ruchy LGBTQI.

Prof. Pawłowicz ostrzega rodziców przed tym wydarzeniem. Szkoły, dyrektorzy i lokalne organy administracji (pewnie burmistrzowie i wójtowie), którym szkoły i dyrektorzy podlegają, wpuszczają dewiantów. Niech rodzice wreszcie zareagują! U dyrektorów szkół w obronie swych dzieci, a nie wołają do PIS. – napisała na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz. Po czym dodaje:

Dyrektor szkoły i wójt lub burmistrz, któremu szkoła podlega jest przecież bliżej. Kuratora też koniecznie powiadomić, bo łamie prawa rodziców do wychowania dzieci według własnego światopoglądu wykluczającego demoralizację.

Tego dnia na szkolnych korytarzach zawisną tęczowe plakaty, a głównym tematem lekcji będzie akceptacja i otwartość na uczniów i uczennice LGBTQI. Wszystko po to, żeby młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich”  piszą organizatorzy akcji.

==================

mail, RW: 

Koniec października. Nowa era.
Zamiast Niedzieli Chrystusa Króla - tęczowy piątek.Krystyna Pawłowicz (PiS) doradza: 

"Kuratora też koniecznie powiadomić, bo łamie prawa rodziców do wychowania dzieci według własnego światopoglądu wykluczającego demoralizację."

Dlaczego "kuratora", a nie prokuratora.

Prokuratorem generalnym i  ministrem sprawiedliwości jest Zbigniew Ziobro (PiS). 

Krystyna Pawłowicz wzorem Poncjusza Piłata umywa ręce. Radźcie sobie sami.

Oto cały PiS.
 ================================

Paweł Kwaśniak, prezes Centrum Życia i Rodziny:
w ramach akcji CŻiR „Szkoła Przyjazna Rodzinie” zaangażowało się już około tysiąca szkół, które zobowiązały się, że nie będą wpuszczać na swój teren organizacji, które podważają wartość małżeństwa, rodziny i wychowania w duchu cywilizacji łacińskiej. - My w kontekście „Tęczowego Piątku” zachęcamy nauczycieli, dyrektorów, szkół, rodziców do odważnej obrony dzieci i młodzieży przed homoseksualną propagandą. Namawiamy do włączania szkół, przedszkoli do naszego programu i stawiania tamy tym niebezpiecznym działaniom środowisk homoseksualnych. Musi być nas jak najwięcej, by ta druga strona zobaczyła, że ich działania nie spotykają się z pozytywnym odzewem – dodał Paweł Kwaśniak.
 Read more:

http://www.pch24.pl/twoje-dziecko-nie-musi-uczestniczyc-w-teczowym-piatku--masz-prawo-do-sprzeciwu-,63694,i.html#ixzz5Uw2pjEn7

===================

Zaprotestujcie i podpiszcie petycję pod linkiem:

http://mamaitata.org.pl/petycje/sprzeciw-wobec-organizacji-tzw-teczowego-piatku


 


Zmieniony ( 25.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.