Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 76 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Oświata oraz naukawcy 16 arrow Apel do premiera o zakaz szerzenia homoseksualnej propagandy w szkołach
Monday 14 October 2019 22:20:54.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Apel do premiera o zakaz szerzenia homoseksualnej propagandy w szkołach Drukuj Email
Wpisał: my   
28.10.2018.

Apel do premiera o zakaz szerzenia homoseksualnej propagandy w szkołach

https://www.citizengo.org/pl/166400-apel-o-zakaz-szerzenia-homoseksualnej-propagandy-w-szkolach?tc=wp&tcid=51684170Zdemoralizowani propagatorzy ideologii LGBT w piątek 26. października atakują polskie szkoły. Kierownictwo 211 placówek w całym kraju w całkowicie absurdalnym odruchu padania na kolana przed niszczycielami cywilizacji chrześcijańskiej zgodziło się wpuścić deprawatorów. Tęczowy diabeł działa sprytnie. Gdyby demoralizatorzy chcieli prowadzić jakieś zajęcia, musieliby zgodnie z prawem oświatowym uzyskać zgodę rodziców; Polacy to w przeważającej mierze ludzie rozsądni i - mówiąc krótko - pokazaliby wówczas homo-indoktrynatorom, gdzie ich miejsce.

W związku z tym autorzy tej ohydnej kampanii promującej dewiację przyjęli zupełnie inną strategię. Będą rozwieszać na korytarzach szkół obmierzłe tęczowe plakaty i flagi. A kłamstwa o ludzkiej seksualności do głów będą wkładać dzieciom nie sami deprawatorzy, ale... nauczyciele. W ten sposób wszystko jest zgodne z prawem i Tęczowy Piątek może być realizowany ku chwale neomarksistowskiej rewolucji, która przetacza się przez Europę i Polskę, mając w zamyśle jej nienawistnych, ateistycznych autorów przeorać świadomość spadkobierców najpiękniejszej w świecie cywilizacji, cywilizacji chrześcijańskiego zachodu.

Szatański plan genderystów jest oczywisty. Dzieciom próbuje się wmówić, jakoby stosunki seksualne między osobami tej samej płci były czymś normalnym. To ma prowadzić do akceptacji „różnych form rodziny”, a co za tym idzie: do podważania sensu tradycyjnej rodziny jako właściwej formy wspólnego życia. Związki między ludźmi jawią się tu nie jako nastawione na prokreację i wychowywanie potomstwa, ale jako ukierunkowane na realizowanie popędu seksualnego.

Stąd oczywiście prosta droga do apoteozy antykoncepcji, aborcji oraz wszelkiego rodzaju seksualnych dewiacji. W ten sposób atakuje się gmach chrześcijańskiej moralności, chcąc go zastąpić diabelskim chaosem rozpusty. Ludzie mają nabrać przekonania, że nauczanie chrześcijańskie jest nieprawdą, bo człowiek jest powołany do wyuzdanej i nieodpowiedzialnej swawoli.

Rzeczywiście, jest do tego „powołany”, ale przez diabła; Pan Bóg powołuje nas do życia w czystości lub w małżeństwie, którego celem jest płodzenie dzieci i wychowywanie ich w miłości do Stwórcy.

Państwo musi chronić dzieci przed kłamstwem. Ideologia gender to kolejna już odsłona marksistowskiej rewolucji materialistycznej, której ojcem jest na planie duchowym sam szatan. Obecne rozwiązania prawne, jak się okazuje, nie wystarczają, by powstrzymać deprawatorów.

Apelujemy zatem do rządu Prawa i Sprawiedliwości, by wprowadził nowe regulacje. Wystarczy zapisać ustawowo, że nie wolno przedstawiać w szkole żadnych dewiacji seksualnych jako normalnych, a o homoseksualizmie wolno mówić wyłącznie zgodnie ze stanem faktycznym, to znaczy – jako o zaburzeniu i odchyleniu od normy.

Szkoła nie jest miejscem głoszenia absurdalnych ideologii przeczących rzeczywistości. W związku z tym, że ideologia gender jest silnie obecna we współczesnej kulturze, szkoła powinna się nią zajmować, ale wyłącznie od strony rozumnej, to znaczy: krytycznej i wskazującej na jej kłamstwa i błędy. Trzeba doprowadzić do tego, by w przyszłym roku żaden homoseksualny deprawator nie wpadł nawet na pomysł pójścia ze swoimi chorymi pomysłami do szkoły. Rządzący nie muszą się obawiać protestów.

Polacy są przywiązani do normalności i do rodziny; niewątpliwie w swojej przytłaczającej większości poprą wszelkie dążenia mające na celu obronę dzieci przed obmierzłymi kłamstwami LGBT.

Prawo i Sprawiedliwość zyska tymczasem szansę wyjątkowo pozytywnego zapisania się w historii obrony cywilizacji chrześcijańskiej przed atakiem neomarksistowskich barbarzyńców.

==========================

Podpisz tę petycję teraz!


Adresat/Adresaci petycji: Prezes Rady Ministrów pan Mateusz Morawiecki

Apel o zakaz szerzenia homoseksualnej propagandy w szkołach

Zwracam się z prośbą do Prezesa Rady Ministrów pana Mateusza Morawieckiego o wprowadzenie zakazu indoktrynowania dzieci w szkołach treściami ideologicznymi spod znaku LGBT. Szkoły są i muszą pozostać miejscem przekazywania uczniom prawdy o świecie; nie mogą stawać się przestrzenią serwowania kłamstw i fałszu.

W 2018 roku kolejny raz organizowany jest w polskich szkołach tak zwany Tęczowy Piątek, w ramach którego dzieciom przedstawia się elementy neomarksistowskiej ideologii całkowicie sprzecznej z wartościami, na których ufundowana jest Rzeczpospolita Polska. Proszę, by w roku 2019 takie działania były już niemożliwe dzięki podjęciu przez władze państwowe odpowiednich kroków prawnych.

Ostatecznym celem ideologii głoszonej przez organizatorów tej i podobnych akcji jest budowa społecznego klimatu akceptacji dla tak zwanych „różnych form rodziny”. Jest to sprzeczne z art. 18 Konstytucji, który brzmi: „Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej”. Apeluję o wyciągnięcie pełnych konsekwencji z tego zapisu i uniemożliwienie koryfeuszom neomarksistowskiej rewolucji homoseksualnej prowadzenia indoktrynacji dzieci w placówkach oświatowych.

Z poważaniem,
[Imię i nazwisko]
Zmieniony ( 28.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.