Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Europejski Trybunał Praw Człowieka zakazał nazywanie Mahometa "pedofilem".
Monday 02 August 2021 05:45:52.40.
W Y S Z U K I W A R K A
Europejski Trybunał Praw Człowieka zakazał nazywanie Mahometa "pedofilem". Drukuj Email
Wpisał: Michał Krajski   
28.10.2018.

Europejski Trybunał Praw Człowieka zakazał nazywanie Mahometa "pedofilem".

Michał Krajski

https://wrealu24.pl/europejski-trybunal-praw-czlowieka-zakazal-nazywanie-mahometa-pedofilem/

Wczoraj Europejski Trybunał Praw Człowiek zakazał nazywanie proroka Mahometa “pedofilem”. Uznał, że nie mieści się to w zakresie wolności słowa i jest “lekceważeniem doktryn religijnych”.

W ten sposób Trybunał odniósł się do sprawy Elizabeth Sabaditsch-Wolff z Austrii, która w 2009 roku podczas seminarium „Basic Information on Islam” (Podstawowe Informacje o Islamie), tak właśnie nazwała Mahometa. Niemiecki sąd skazał ją za to na karę grzywny, a ona, po wyczerpaniu innych dróg, zgłosiła się do Europejskiego Trybunału.

Wyrok jest bulwersujący, bo Mahomet wziął ślub z Aiszą, gdy ta miała zaledwie 6-7 lat [oblubieniec miał wtedy ok 55 lat md] , a już w [jej] wieku 9 lat miał z nią kontakty seksualne. W kręgu cywilizacji łacińskiej podchodzi to jak najbardziej pod pedofilię.

Zmieniony ( 28.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.