Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 41 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Europejski Trybunał Praw Człowieka zakazał nazywanie Mahometa "pedofilem".
Friday 04 December 2020 00:44:13.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Europejski Trybunał Praw Człowieka zakazał nazywanie Mahometa "pedofilem". Drukuj Email
Wpisał: Michał Krajski   
28.10.2018.

Europejski Trybunał Praw Człowieka zakazał nazywanie Mahometa "pedofilem".

Michał Krajski

https://wrealu24.pl/europejski-trybunal-praw-czlowieka-zakazal-nazywanie-mahometa-pedofilem/

Wczoraj Europejski Trybunał Praw Człowiek zakazał nazywanie proroka Mahometa “pedofilem”. Uznał, że nie mieści się to w zakresie wolności słowa i jest “lekceważeniem doktryn religijnych”.

W ten sposób Trybunał odniósł się do sprawy Elizabeth Sabaditsch-Wolff z Austrii, która w 2009 roku podczas seminarium „Basic Information on Islam” (Podstawowe Informacje o Islamie), tak właśnie nazwała Mahometa. Niemiecki sąd skazał ją za to na karę grzywny, a ona, po wyczerpaniu innych dróg, zgłosiła się do Europejskiego Trybunału.

Wyrok jest bulwersujący, bo Mahomet wziął ślub z Aiszą, gdy ta miała zaledwie 6-7 lat [oblubieniec miał wtedy ok 55 lat md] , a już w [jej] wieku 9 lat miał z nią kontakty seksualne. W kręgu cywilizacji łacińskiej podchodzi to jak najbardziej pod pedofilię.

Zmieniony ( 28.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.