Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Oświata oraz naukawcy 16 arrow "Tęczowy Piątek" to atak pedofilski, a uczniowie są szkoleni do zboczonych czynności seksualnych.
Tuesday 16 July 2019 20:20:02.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

17.07.19 Opole – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Tęczowy Piątek" to atak pedofilski, a uczniowie są szkoleni do zboczonych czynności seksualnych. Drukuj Email
Wpisał: Wojciech Cejrowski   
29.10.2018.

"Tęczowy Piątek" to atak pedofilski, a uczniowie są szkoleni do zboczonych czynności seksualnych.

https://nczas.com/2018/10/29/aplauz-po-wystepie-wojciecha-cejrowskiego-ruszyla-akcja-okaz-wsparcie-video/Podczas ostatniego, czwartkowego, programu „Minęła 20” w TVP Info, Wojciech Cejrowski stwierdził, że Tęczowy Piątek w szkołach to atak pedofilski. Słowa te spotkały się z dużym odzewem. Jakaś lewacka organizacja Miłość Nie Wyklucza (ale już o homopropagandzie nie wspominają) wzywa, by zgłaszać sprawę do KRRiT.

My wzywamy więc do okazywania solidarności z Wojciechem Cejrowskim.

W związku z ostatnimi wydarzeniami redakcja nczas.com rozpoczyna akcję solidaryzowania się z Wojciechem Cejrowskim, co można wyrazić słowami wsparcia w komentarzach pod jego postem na Facebooku lub w prywatnej wiadomości. Warto też wyrazić swoje zdanie w komentarzach pod postem organizacji.Cejrowski o #TęczowyPiątek #ZboczonyPiątek

W programie z dnia 25 października, dzień przed akcją homopropagandy w ponad 200 polskich szkołach, Cejrowski stwierdził, że Tęczowy Piątek to „atak pedofilski”, a uczniowie są „szkoleni do zboczonych czynności seksualnych”.

Cejrowski trzymał także kartkę, na której napisane było:

Rodzice, zadzwońcie do szkoły upewnić się, że obleśny dziad nie przyjdzie jutro molestować waszych dzieci”.Organizacja Miłość Nie Wyklucza wszczęła akcję, w ramach której zachęca wnioski do KRRiT ze skargą na Wojciecha Cejrowskiego.

Podczas audycji doszło do pogwałcenia zasad obiektywizmu, oddzielania informacji od komentarza, szacunku i tolerancji oraz wolności i odpowiedzialności” – czytamy w oświadczeniu organizacji. Swój sprzeciw można wyrazić też na profilu postępowej organizacji :)

Zobacz:

https://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski/videos/178990162981977/

Zmieniony ( 29.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.