Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Żydowska agresja III . Po chucpie w KONGRESIE. arrow Talmud o własności. Komu świat należy.
Friday 03 April 2020 03:19:37.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Talmud o własności. Komu świat należy. Drukuj Email
Wpisał: Talmud; August Rohling, doktor i profesor   
30.10.2018.

Talmud o własności. Komu świat należy.TAJEMNICE TALMUDA, Zasady żydów względem Boga, wiary i chrześcijan. Str. 31 inn. August Rohling, doktor i profesor, wyd. 3 DOM, 2018

[w oryginale odnośniki do odpowiednich rozdziałów TALMUDA ]Ponieważ Talmud przypisuje żydom tę samą powagę co Boskiemu Majestatowi, dlatego też ogłasza, że cały świat należy tylko żydom, np. kiedy wół żyda przebodzie woła obcego, żyd jest wolny od kary; lecz, kiedy wół obcego przebodzie woła żyda, wtedy obcy jest obowiązany do naprawy szkody, ponieważ pismo powiada: „Powstał Pan Bóg i mierzył ziemię i oddał Izraelitom goja; widząc siedem przykazań dziatek Noego, i że ich nie trzymali, powstał po wtóre i oddał Izraelitom nawet cały majątek gojów”.

Według Talmuda rozumie się przez „dzieci Noego” wszystkie narody ziemi, bo dzieci Abrahama są tylko Izraelici”. Dlatego naucza rabbi Albo wraz innymi rabinami: „że Bóg żydom dał moc nad majątkiem i krwią wszystkich narodów”; Talmud zaś tłumaczy: „Dziecko Noego, chociaż ukradło mniej jak szelążek, jest winne kary śmierci”; zaś: „dzieciom Noego jest zakazana grabież”, lecz zamiast go pouczać o grzechu, jest lepiej po prostu zabić go.

Żydowi zaś jest wolno, wyrządzać nieprawości gojowi, ponieważ pismo mówi: „nie wyrządzaj krzywdy bliźniemu; lecz nigdzie nie stoi napisane, żebyś goja nie krzywdził.

Pozwolone jest okradać goja, bo czytamy w Talmudzie: nie uciskaj robotnika twego brata; co innego z obcymi.

Rabbi Aschi, opowiada Talmud, widział winorośl i rzekł do sługi swego: „przynieś mi winogron, jeżeli należy gojowi, lecz jeżeli należy żydowi, nie ruszaj jej.

Przykazanie „nie kradnij!” powiada rabbi Maimonides nakazuje abyś nie okradał człowieka, to jest: żyda; lecz obcego okradać wolno.

Kiedy cały świat należy żydom, więc żyd okradający goja, nie kradnie, lecz bierze tylko swoje.

Rabbi Pfefferkorn powiada: własność chrześcijan jest według zasad Talmuda, dobro opuszczone, jak piasek morski; znajdujący je żyd, może je sobie przywłaszczyć.

Zmieniony ( 30.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.