Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 114 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow EJ (jądrowa) postęp, przeżytek? arrow "Niemiecka Kurwa Atomowa"
Tuesday 07 April 2020 12:32:25.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Niemiecka Kurwa Atomowa" Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
05.10.2010.

„Niemiecka Kurwa Atomowa”

Krzysztof Puzyna, 4.10.2010

http://www.iddd.de/umtsno/bocianatomowyDemoDE.htm  [tutaj całość, radzę, tu daję tylko "zanętę " MD]

Dlaczego poważna prawicowa niemiecka gazeta - Süddeutsche Zeitung opublikowała fotografię z plakatem Merkel "Die Deutsche Atom - Nutte" Niemiecka Kurwa Atomowa, .pdf, 2,8 MB

[sprawdziłem w poważnym, słowniku – rzeczywiście die Nutte to kurwa, ale z odcieniem "dziwka"... MD]
"Nasza Kanclerz Angela Merkel kurwi się z czterema gigantami energetycznymi: E.on, RWE, EnBW i Vattenfall sprzedając bezwstydnie swój naród!"

[...]  Dlatego też redaktorzy poważnej gazety o wysokim nakładzie "Süddeutsche Zeitung" odpowiedzialni za artykuł i jego ilustrację pozwolili na publikację fotografii z plakatem "Merkel. Niemiecka Kurwa Atomowa"

"Pani Merkel sprzedaje energetyce atomowej krok po kroku bezpieczeństwo ludności" skomentował decyzje Merkel nowy szef socjaldemokracji niemieckiej SPD Sigmar Gabriel. sueddeutsche.de/politik/plaene-der-regierung-neue-herren-fuer-gorleben-1.1003220
Najbardziej chowana i niszczona przez dodatkowe ekspertyzy organizowane przez mafię atomową jest praca epidemiologiczna StSch 4334 (KiKK) opublikowana w grudniu 2007 roku na temat podwyższonego ryzyka białaczki u dzieci mieszkających w odległościach do 50 km od 16 niemieckich elektrowni atomowych.
Manipulacja tej pracy przez panią profesor Maria Blettner była dla specjalistów tak oczywista, że całe ich grono skrytykowało manipulację obliczeń pani Blettner. Nawiasem mówiąc to pani Blettner była odpowiedzialna za niemiecką część programu Interphone, ona podała, że żadnego zagrożenia nie znalazła. Można więc przypuszczać teraz dlaczego ona nic nie znalazła - bo nie umie statystyki?..
Profesorowie, którzy sprawdzali jej badania KiKK stwierdzili manipulację współczynników. Patrz link oryginalny do stanowiska grona kontrolnego składającego się z następujących osób:
Dr. I. Brüske-Hohlfeld , Prof. Dr. E. Greiser, Prof. Dr. W. Hoffmann, Dr. A. Körblein , Prof. Dr. K.H. Jöckel, PD Dr. H. Küchenhoff , Dr. S. Pflugbeil, Dr. H. Scherb, Dr. K. Straif , Prof., Dr. J.U. Walther , Prof. Dr. S. Wirth , K. Wurzbacher
bfs.de/de/kerntechnik/kinderkrebs/Expertengremium.html

[z tegoż artykułu:

- w 46 próbkach pobranych przez wytarcie umywalek w toaletach Parlamentu Unii Europejskiej w Brukseli (w strefie dostępnej tylko dla Europosłów) było 41 próbek, czyli 89 procent skażonych kokainą, (podobne wartości osiągnięto w parlamencie niemieckim w Berlinie, gdzie 22 próbki z 28 (79 procent) były zanieczyszczone kokainą)- patrz mój tekst z 22.7.2005 pod tytułem "Główna przeszkoda dla Demokracji Bezpośredniej w NRF" ( w języku niemieckim).
            Dalszych badań na narkotyki pomieszczeń Parlamentu Niemieckiego "przedstawiciele" narodu niemieckiego zabronili już w roku 2005, a badań kontrolnych pomieszczeń Parlamentu Unii Europejskiej zabronili "przedstawiciele" narodów Europy rok później.
iddd.de/indexidddbis20marz.html#koka

[opiszę osobno  md]

Zmieniony ( 06.10.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.