Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 58 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow migranci, wymuszanie z UE arrow Migranci w Polsce założyli... fabrykę amfetaminy
Friday 28 February 2020 22:30:58.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

29.02.20 Kielce – Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Migranci w Polsce założyli... fabrykę amfetaminy Drukuj Email
Wpisał: obywatele Wietnamu.   
31.10.2018.

Migranci w Polsce założyli… fabrykę amfetaminy

https://medianarodowe.com/imigranci-w-polsce-zalozyli-fabryke-amfetaminy

Funkcjonariusze z Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili na Mazowszu dwie linie do produkcji amfetaminy. Zarzuty w tej sprawie usłyszało już trzech obywateli Wietnamu.

Działania na kilku posesjach województwa mazowieckiego prowadziło równocześnie ponad dwudziestu funkcjonariuszy SG z psem służbowym. Jak się okazało była tam fabryka amfetaminy.

Czynności operacyjne były efektem ponad rocznego śledztwa prowadzonego pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie w sprawie o wytwarzanie substancji psychotropowych w postaci amfetaminy.

Ujawniono i zabezpieczono dwie kompletne linie do produkcji amfetaminy, a także znaczne ilości substancji niezbędnych do produkcji środków odurzających oraz inne przedmioty związane z popełnianymi przestępstwami.

Zabezpieczono między innymi pieczątki fikcyjnych firm, dokumenty wykonane na wzór oryginalnych, zagłuszarki sygnału GSM i detektory podsłuchu.

Przedmioty te świadczyły o wyspecjalizowaniu przestępców i wykorzystywaniu przez nich zaawansowanych technik do ukrycia nielegalnej działalności. Duża część znalezionych substancji chemicznych to środki żrące w postaci różnego rodzaju kwasów, a ich przechowywanie stwarza zagrożenie dla osób mogących mieć z nimi styczność.

Zatrzymano trzech obywateli Wietnamu, którzy usłyszeli w Prokuraturze Okręgowej zarzuty pomocnictwa w produkcji substancji odurzających oraz posiadania i przechowywania przyrządów przeznaczonych do wytwarzania tych substancji.

Ustalenia w sprawie wskazują, że wytwarzane narkotyki miały trafić na rynek krajowy oraz zagraniczny. 

Sprawa ma charakter rozwojowy. [Czyżby intensywne negocjacje o wysokośc łapowego? MD]

Zmieniony ( 31.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.