Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 120 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow prawo 18 arrow Jak morderca Pauliny wpadł w ręce policji? --- Nie mógł żyć bez internetu...
Thursday 02 April 2020 14:09:54.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Jak morderca Pauliny wpadł w ręce policji? --- Nie mógł żyć bez internetu... Drukuj Email
Wpisał: Mamuk Khetsuriani   
01.11.2018.

Jak morderca Pauliny wpadł w ręce policji?

Nie mógł żyć bez internetu...

https://nczas.com/2018/11/01/jak-zabojca-pauliny-dynkowskiej-wpadl-w-rece-policji-popelnil-blad-najnowsze-informacje/

Mamuk Khetsuriani, Gruzin zatrzymany w związku z zabójstwem Pauliny Dynkowskiej wpadł, bo logował się do swojej poczty i konta na Facebooku.

39 letni obywatel Gruzji, Mamuk Khetsuriani, został zatrzymany dziś o 6 rano na jednej z kijowskich ulic przez tamtejszą policję. W akcji uczestniczyli prowadzący śledztwo policjanci z Łodzi a także Komendy Głównej Policji.

Mężczyzna był kompletnie zaskoczony i nie stawiał oporu. Po ucieczce z Polski ukrywał się na Ukrainie. Pracował na jednej z budów. Gruzin zmieniał telefony aby nie można go było namierzyć.

Jak ustalili dziennikarze Wirtualnej Polski policjanci trafili na jego ślad, bo w ostatnich dniach zalogował się na swoją pocztę i sprawdzał w mediach społecznościowych swój profil na Facebooku.

Według przedstawicieli policji w błyskawicznym zatrzymaniu podejrzanego kluczowa była pomoc oficera łącznikowego gruzińskiej policji w Polsce, a także koordynacja akcji przez polskiego oficera łącznikowego na Ukrainie. Dzięki temu pierwszemu udało się dotrzeć do społeczności gruzińskiej na Ukrainie, a drugiemu uzyskać zgody i formalności na czynności operacyjne na terytorium Ukrainy.

źródło: wp.pl

Zmieniony ( 02.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.