Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 113 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow prawo 18 arrow Bardzo łatwo stać się przestępcą za propagowanie postaw patriotycznych. Podpisz petycję.
Thursday 02 April 2020 13:46:12.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Bardzo łatwo stać się przestępcą za propagowanie postaw patriotycznych. Podpisz petycję. Drukuj Email
Wpisał: Poseł na Sejm RP dr hab. Józef Brynkus   
02.11.2018.

Bardzo łatwo stać się przestępcą za propagowanie postaw patriotycznych.

Podpisz petycję.


Wymiar sprawiedliwości Rzeczypospolitej Polskiej powinien stać na straży wolności i swobód obywatelskich. Wydawać by się mogło, że po blisko 30 latach od obalenia reżimu komunistycznego żyjemy w kraju, w którym nie stosuje się bandyckich sądowych metod rodem z Polski Ludowej.

Prawda jest ZUPEŁNIE INNA! 

Chcesz sprawiedliwości, to podpisz petycję

https://podpisz.to/petycja/zadamy-natychmiastowego-uwolnienia-barbary-poleszuk-podpisz-petycje,370/lista-podpisow


Niestety, jak pokazuje przykład Barbary Poleszuk, można bardzo łatwo stać się przestępcą za propagowanie postaw patriotycznych.

Czas skończyć z takimi praktykami. Dlatego apelujemy o podpisywanie petycji w sprawie natychmiastowego uwolnienia polskiej patriotki i jej uniewinnienia.

Wszystkich chętnych prosimy o podpisywanie poniższej petycji, którą poseł dr hab. Józef Brynkus przekaże Ministrowi Sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobro.


Grzegorz Braun: „Nie wierzę w uczciwość wymiaru niesprawiedliwości”12:01

http://emisja.tv/programy/braun-nie-wierze-w-uczciwosc-wymiaru-niesprawiedliwosci/?fbclid=IwAR3BLLJxIXvVjIfKDLfCOVvuuvHukUFCFFZJFvpjGlx1EXAhaNlehpk7A38


Patriotka skazana na 4 miesiące więzienia za zadrapanie policjanta - sprawa Barbary Poleszuk

https://www.youtube.com/watch?v=jOTc5jKLr9w


Warszawa, 31 października 2018 rokuZbigniew Ziobro

Minister Sprawiedliwości

Prokurator Generalny


P E T Y C J A


Szanowny Panie Ministrze

Jedną z przyczyn podejmowania oporu wobec komunistycznego totalitaryzmu w Polsce Ludowej była niesprawiedliwość sądów i łamanie przez nie praw obywatelskich. Komunistyczne sądy skazywały obywateli na podstawie fałszywych zeznań funkcjonariuszy milicji obywatelskiej, komunistycznej bezpieki i partyjnego aparatu. Często tę procedurę stosowano wobec działaczy antykomunistycznej opozycji.


Dziś wg tej reguły, za rzekome zadrapanie ręki policjanta, sąd skazał na cztery miesiące aresztu i zamknął za kratami młodą Polkę i patriotkę Barbarę Poleszuk.

Ale powód wydania tak surowego wyroku – jak się powszechnie uważa – był inny. To organizowanie przez Barbarę Poleszuk marszów niepodległościowych i uroczystości upamiętniających żołnierzy wyklętych. Nie może się z tym pogodzić lokalna postkomunistyczna klika, wykorzystująca do represjonowania Barbary Poleszuk zarówno policję, jak też spolegliwe wobec niej sądy. Klika ta obawia się patriotycznego wpływu skazanej na młodzież.


Dlatego też w imię uczciwości i sprawiedliwości zwracamy się do Pana Ministra o zwolnienie z aresztu Barbary Poleszuk, by ani Pan, ani urząd, który Pan sprawuje nie był oskarżany o brak wiarygodności i uleganie postkomunistycznym wpływom. 


Domagamy się uwolnienia Barbary Poleszuk.


Podpisy pod petycją:

1. Poseł na Sejm RP dr hab. Józef Brynkus

2. Krzysztof Sitko, redaktor naczelny portalu Pressmania.

3. Michał Siwiec-Cielebon, dziennikarz, historyk

4. Tomasz Trzciński, pianista, dyrygent, kompozytor

5. Agnieszka Białek, działacz społeczny, trener biznesu


Zobacz pełną listę sygnatariuszy i podpisz petycję


https://podpisz.to/petycja/zadamy-natychmiastowego-uwolnienia-barbary-poleszuk-podpisz-petycje,370


https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fpodpisz.to%2Fpetitions%2Fpetition%2Fsign%2F370%3Ffbclid%3DIwAR0Uhh0ipv9qpBDUlwIk3kWgZc2Hrrk-ZnpoVTN9UkvfUyN3ffE2N2drEDM&h=AT2F0-oyMmsjALdowFlo-fasGxztLCkkwhziXE17WSt7MYWHCDrDEW_Hxp0aaw-l6-i3iIgMSShlvigwxWJOD9-oUXC-ldVFqeCTfIXQzMtmrKaQYuuMgANXfr1ohD9vBj0FZmieniony ( 02.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.