Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 124 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wybory III arrow IDIOTYZM: cisza wyborcza I znów "święto demokracji".
Wednesday 08 April 2020 20:51:44.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?

Laudetur Iesus Christus!  Uderzą w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
IDIOTYZM: cisza wyborcza I znów "święto demokracji". Drukuj Email
Wpisał: "święto demokracji".   
03.11.2018.

IDIOTYZM: cisza wyborcza

I znów "święto demokracji".

W sobotę i niedzielę cisza wyborcza ponownie zaknebluje Polaków

http://www.pch24.pl/i-znow-swieto-demokracji--w-sobote-i-niedziele-cisza-wyborcza-ponownie-zaknebluje-polakow,63870,i.html#ixzz5VmEEX44j


Rozpocznie się w nocy z piątku na sobotę, a zakończy się w niedzielę o godzinie 21.00. To jednak nie zaćmienie księżyca czy inne zjawisko astronomiczne, a cisza wyborcza, która ponownie zaknebluje usta mediom i obywatelom, a kandydatom uniemożliwi prowadzenie kampanii.


Cisza wyborcza obowiązywać będzie na terenie całego kraju, a nie tylko tam, gdzie zostanie prz
eprowadzona II tura – wynika ze stanowiska rzecznika PKW Wojciecha Dąbrówki.

Samorządowa dogrywka dotyczy obsady 649 stanowisk wójtów, burmistrzów i prezydentów. To właśnie ona stoi za drugim w ciągu dwóch tygodni ograniczeniem swobody wypowiedzi polegającym na zakazie publikowania sondaży. Ponadto politycy i ich sojusznicy nie mogą agitować, wywieszać plakatów, rozdawać ulotek czy organizować spotkań związanych z wyborami.

Cisza wyborcza obowiązuje również w internecie. Za złamanie zakazów grożą wysokie kary.

Legalne jest natomiast uprawianie demokratycznej propagandy zachęcającej do udziału w głosowaniu. PKW nie wyjaśnia jednak przy tej okazji, czy wolno zachęcać do nieuczestniczenia w wyborach. Bez wątpienia jednak najważniejszym wydarzeniem przyszłej niedzieli nie są wybory, a Msza Święta.

 Źródło: gosc.pl MWł

Zmieniony ( 03.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.