Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 110 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Padaczka po szczepieniu - myszy laboratoryjne i dzieci doznają takich samych symptomów.
Thursday 09 April 2020 19:24:10.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Padaczka po szczepieniu - myszy laboratoryjne i dzieci doznają takich samych symptomów. Drukuj Email
Wpisał: Dr Peter O. Behan   
03.11.2018.

Padaczka po szczepieniu - myszy laboratoryjne i dzieci doznają takich samych symptomów.

https://szczepienia.wybudzeni.com/2018/07/22/padaczka-po-szczepieniu-myszy-laboratoryjne-i-dzieci-doznaja-takich-samych-symptomow/

Lip 22, 2018

 

Padaczka po szczepieniu – myszy laboratoryjne i dzieci doznają takich samych symptomów –  materiał z początku lat 90-tych


Katie Couric: Jak by Państwo zareagowali, gdyby powiedziano Państwu, że jedna z obowiązkowych szczepionek może być szkodliwa dla zdrowia? Szczepionka mająca na celu ochronę Waszych dzieci w istocie może skutkować uszczerbkami na zdrowiu lub nawet kalectwem? Taka wizja jest przerażająca, ale czy jest prawdziwa? Niech Państwo zdecydują sami po obejrzeniu tego materiału przygotowanego przez Freda Francisa.


„Spojrzałam na Roberta, jego ciało było sztywne, jego twarz sina – sądziłam, że mój syn się dławi. Kazałam mężowi zadzwonić na pogotowie i przystąpiłam do resuscytacji (RKO). Syn zaczął tak przeraźliwie płakać, że nie byłam w stanie go uspokoić.”

„Krzyk taki, jakiego nigdy nie słyszałem u dziecka.”

„Zadzwoniłam do lekarza, a on zapytał, czy syn ma gorączkę. Ja odparłam, że nie ma gorączki, na co on odpowiedział, że wygląda to na atak padaczki. Pierwsze, co przyszło mi myśl to to, że może być  to skutek szczepionki, którą syn otrzymał niedawno.”

Padaczka po szczepieniu

Fred Francis:  Oto dr Peter O. Behan z Uniwersytetu w Glasgow, badacz będący absolwentem Uniwersytetu Harvarda, którego niedawne badania na myszach doprowadziły do strasznych wniosków.

Dr Peter O. Behan: Mamy oto zwykłą myszy, której podajemy szczepionkę.

Fred Francis:  Przeciwko krztuścowi?

Dr Peter O. Behan: Tak, zgadza się; następnie po około 30 minutach obserwujemy spowolnienie myszy, reakcje są spowolnione, po czym przejawiają klasyczne symptomy ataku epilepsji. Oczywiście prowadzimy badania EEG na tych myszach. Bez wątpienia mamy tu do czynienia z klasycznym przykładem ataku padaczki.

Fred Francis:  Taką samą reakcję zaobserwował Pan także u dzieci?

Dr Peter O. Behan: Tak, identyczną. Mamy nagrania ze skanów pracy mózgu – u tych dzieci wygląda to podobnie.

„Ma takie odrętwiałe paluszki.”

Fred Francis:  Andy i Kathy Shaws  są przekonani, że podana ich dziecku  szczepionka przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi (DTP), która znajduje się na liście wymaganych szczepień dla dzieci przed ich pójściem do szkoły, jest przyczyną zniszczenia mózgu ich synka.

„Takie piękne dziecko…”

„Nie potrafię zrozumieć jak to możliwe, że jednego dnia wszytko jest w porządku, a następnego wręcz przeciwnie.”

Fred Francis:  Państwo Shaws  nie są jednak odosobnionym przypadkiem. Ich koszmar jest także udziałem setek innych rodzin.

„Mój synek doznał efektów ubocznych po otrzymaniu pierwszej szczepionki DPT, miał symptomy takie jak przeraźliwy, trwający 8 godzin krzyk, kulał przez dwa dni, a kiedy nie krzyczał, długo i głęboko spał.”

„Po otrzymaniu trzeciej dawki szczepionki DPT, pięć dni później, miała mocny toniczno-kloniczny napad padaczkowy.”

„Problemy z oddychaniem, wymioty, płacz, krzyk, bezsenność, przewlekła ospałość…”

Fred Francis:  Ci rodzice są wściekli  i chcą głośno mówić ludziom o tej – jak to nazywają – katastrofie medycznej. Szacują oni, że od roku 1990 z powodu szczepionki przeciwko DTP zmarło najprawdopodobniej ponad 450 dzieci, a ponad 10 tysięcy dzieci cierpi z powodu poważnych komplikacji w następstwie otrzymania tej szczepionki lub z powodu innych powikłań poszczepiennych.

„Wszyscy razem walczymy już tyle lat, że jest mi trudno prosić Was o dalszą walkę, bo walka ta jeszcze przecież się nie skończyła.”

Zmieniony ( 03.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.