Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jesień rządu "braci" arrow Wreszcie szalony bankowiec znalazł to mityczne centrum...
Thursday 15 November 2018 17:33:50.26.
migawki

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAA Orzeł ma obciętą głowę - bo w oryginale na niej jest KORONA z Krzyżem. https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

=============================

16.11.18 – Gdańsk Osowa – Msza Święta i Różaniec święty za Ojczyznę

18.11.18 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wreszcie szalony bankowiec znalazł to mityczne centrum... Drukuj Email
Wpisał: Gniewko   
05.11.2018.

Szukając mitycznego centrum, ślepcy z PiS zatopią Polskę !

Wreszcie szalony bankowiec znalazł to mityczne centrum...

 

Gniewko

http://naszeblogi.pl/51869-szukajac-mitycznego-centrum-slepcy-z-pis-zatopia-polske

Wreszcie szalony bankowiec znalazł to mityczne centrum, którego szukał PiS, to pracownicy przemysłu, handlu, budownictwa i usług, którzy stali się bezrobotnymi, ponieważ zastąpili ich Ukraińcy hurtem sprowadzani za wschodniej granicy.

Taki to z niego finansista, że nie potrafił doliczyć się 8 milionów bezrobotnych Polaków. Zasiłki 500+ jeśli się nie ma stałej pracy, nie wystarczą na utrzymanie rodziny i tym bardziej nie poprawią demografii. Jakim to trzeba być głupim i ślepym, żeby tego nie widzieć.

Jeszcze do tego PiS od samego początku niszczył wszystkie ugrupowania, które się pojawiały po prawej stronie tak, że zawiedzeni ludzie nie mieli gdzie przerzucić swoich głosów. PiS zraził do siebie wszystkich, którzy mu wcześniej pomogli, jak „Rodziny Radia Maryja” „Kluby Gazety Polskiej” „Ruch Kontroli Wyborów” nie mówiąc o „Ruchu Narodowym”, który mógłby być jego koalicjantem. Za to promował w TVP marginalne ugrupowania lewicowe.

Jego ciapowata polityka zagraniczna charakteryzująca się służalczością nie tylko do UE i Niemiec, ale nawet wobec banderowskiej Ukrainy i środowisk żydowskich, zraziła do niego dumnych patriotów, którzy jeśli na niego głosowali, to z obrzydzeniem nie mając innego wyjścia.

[mail, RW: To nie jest tak, to jest pod POZOREM nieudolności przebiegła polityka niszczenia i Narodu i Kraju.]

Mógłbym wymienić jeszcze wiele powodów, dlaczego PiS przegrał wybory w miastach, ale nie chcę zanudzać, część z nich jest w moich wcześniejszych wpisach. Obawiam się jednak, że rząd w tym składzie uwierzył we własną propagandę i będzie szukał winnych wszędzie tylko nie u siebie.

Nie taki diabeł straszny jak go malują - proponuję zapoznanie się z programem Ruchu Narodowego, bo bez silnej opozycji patriotycznej PiS będzie skręcał w stronę mitycznego centrum a tak naprawdę liberalno- lewicowym;  http://ruchnarodowy.net/wp-con...

Zmieniony ( 05.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.