Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 71 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Organizatorzy Marszu Niepodległości: Słowa Hanny Gronkiewicz-Waltz to prowokacja
Thursday 15 November 2018 17:44:01.26.
migawki

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAA Orzeł ma obciętą głowę - bo w oryginale na niej jest KORONA z Krzyżem. https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

=============================

16.11.18 – Gdańsk Osowa – Msza Święta i Różaniec święty za Ojczyznę

18.11.18 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Organizatorzy Marszu Niepodległości: Słowa Hanny Gronkiewicz-Waltz to prowokacja Drukuj Email
Wpisał: polskieradio24   
06.11.2018.

Organizatorzy Marszu Niepodległości: Słowa Hanny Gronkiewicz-Waltz to prowokacja

https://polskieradio24.pl/321/3/Artykul/2211571,Organizatorzy-Marszu-Niepodleglosci-slowa-Hanny-GronkiewiczWaltz-to-prowokacja

6.11.2018


- Wypowiedź ustępującej prezydent wpisuje się w działania prowokatorów. To jest zwykła prowokacja wobec tej imprezy, największej w Polsce, być może największej w Europie - ocenił słowa ustępującej prezydent prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl.

Hanna Gronkiewicz-Waltz zapowiedziała na łamach portalu Onet.pl, że rozwiąże tegoroczny Marsz Niepodległości, jeśli "będzie jakiś element nienawiści, będą race". - Bez wahania rozwiążę tę manifestację i sama to podpiszę, nie pani Gawor – powiedziała ustępująca prezydent Warszawy.

Robert Bąkiewicz Wypowiedź ustępującej prezydent wpisuje się w działania prowokatorów

- To odpowiedź jest skrajnie nieodpowiedzialna, ale typowa dla tej partii, choć ma ona przecież w nazwie słowo "obywatelska" - skomentował jej słowa prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz.

- Prawo do zgromadzeń to jedno z najważniejszych praw wywalczonych przez obywateli. Wypowiedź ustępującej prezydent wpisuje się w działania prowokatorów. To jest zwykła prowokacja wobec tej imprezy, największej w Polsce, być może największej w Europie. To prowokacja wobec ludzi, którzy na nią przyjdą. W taki właśnie sposób Hanna Gronkiewicz-Waltz kończy swoja prezydenturę – powiedział Bąkiewicz w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl.

"Chęć skupienia uwagi"

Krzysztof Bosak, wiceszef Ruchu Narodowego nazwał wypowiedź Hanny Grokiewicz-Waltz, "niepotrzebną prowokacją, mającą wzbudzić określone emocje". - To dowód głębokiej niechęci do polskich patriotów - podkreślił wiceszef RN. Dodał, że to również dowód na brak kompetencji prawnej. - Pani prezydent, żeby osobiście zatrzymać Marsz Niepodległości, musiałaby być obserwatorem, być osobiście na Marszu, a mało prawdopodobne, żeby sama na nim się zjawiła, więc jej słowa oceniam jako chęć skupienia na sobie uwagi - dodał Bosak.

Organizatorem Marszu Niepodległości jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, którego członkowie są związani z Ruchem Narodowym. Demonstracja odbywa się co roku 11 listopada, począwszy od 2010 r. W ubiegłorocznym Marszu Niepodległości, który przeszedł ulicami Warszawy 11 listopada pod hasłem "My chcemy Boga", według szacunków policji wzięło udział ok. 60 tys. osób. 

tjakZmieniony ( 06.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.