Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 104 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Dutkiewicz grozi: we Wrocławiu nie będzie Marszu Niepodległości. Zamiast tego marsz poświęcony Żydom
Wednesday 28 October 2020 22:09:39.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dutkiewicz grozi: we Wrocławiu nie będzie Marszu Niepodległości. Zamiast tego marsz poświęcony Żydom Drukuj Email
Wpisał: Rafał Dutkiewicz   
06.11.2018.

W odmętach polit-poprawnej paranoi. Dutkiewicz grozi: we Wrocławiu nie będzie Marszu Niepodległości. Zamiast tego marsz poświęcony Żydom

https://nczas.com/2018/11/06/w-odmetach-politpoprawnej-paranoi-dutkiewicz-zdecydowal-we-wroclawiu-nie-bedzie-marszu-niepodleglosci-zamiast-tego-marsz-poswiecony-zydom/Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zakazał organizacji Narodowego Marszu Niepodległości. Zamiast tego wrocławianie mogą sobie upamiętniać Marszem Wzajemnego Szacunku Kryształową Noc. Odchodzący prezydent jak podaje skonsultował swą decyzję ze swym następcą Jackiem Sutrykiem.

Obaj ulegli polit-poprawnej paranoi i histerii i postanowili zepsuć środowiskom narodowym Święto Niepodległości zakazując organizacji 11 listopada marszu.

Tępy autorytarny urzędnik Dutkiewicz w uzasadnieniu umowy napisał m.in że inicjator marszu był już wcześniej organizatorem wielu wydarzeń na których pojawiły się „osoby identyfikujące się ze środowiskami skrajnie prawicowymi, utożsamiające się z organizacjami takimi jak Młodzież Wszechpolska, ONR [sic!], Ruch Wolności, oraz pseudokibice WKS Śląsk”.

Ponadto jak dalej pisze tępy, zamordystyczny urzędnik Dutkiewicz uczestnicy wcześniejszych zgromadzeń „przejawiali postawy ksenofobiczne, charakteryzujące się agresywnym, antagonistycznym nastawieniem do osób o odmiennym światopoglądzie. Przekonania swoje wyrażali w sposób wysoce radykalny, nacechowany agresją werbalną oraz ostentacyjnym eksponowaniem różnego rodzaju haseł, flag, transparentów zawierających treści, których propagowanie publiczne może wyczerpywać znamiona przestępstw z nienawiści oraz oraz wykorzystywano podczas tych manifestacji zabronione materiały pirotechniczne”.

Zamiast Marszu Niepodległości wrocławianie będą mogli sobie 3 dni wcześniej pójść w marszu Wzajemnego Szacunku. 7 listopada rozpoczynają się obchody 80-ej rocznicy Kryształowej Nocy. Mają one upamiętniać wydarzenia z 1938 roku, kiedy to we Wrocławiu niemieccy narodowi socjaliści spalili m.in synagogę.

8 listopada odbędzie więc Marsz podczas którego uczestnicy przejdą od Synagogi Pod Białym Bocianem do pomnika na miejscu spalonej 9. listopada 1938 r. Nowej Synagogi przy ul. Łąkowej.

Komentarz:

To właśnie tacy tępi, o skłonnościach autorytarnych. urzędnicy jak Dutkiewicz, którzy gęby mają zawsze pełne frazesów o tolerancji i szacunku przyczyniają się do radykalizowania postaw m.in. narodowców.

Tylko raz, w całej historii jest 100-lecie Niepodległości. Ale tępy urzędolnik Dutkiewicz postanowił je zepsuć i sprowokować środowiska narodowców. Szkoda czasu by analizować całe to bełkotliwe uzasadnienie. Tępemu urzędnikowi i jego równie tępemu następcy Sutrykowi wskażemy tylko na kilka rzeczy. Wolno być ksenofobem, wolno mieć „antagonistyczne nastawienie”. Wolno tezż się identyfikować z legalnie działającymi organizacjami Jak Młodzież Wszechpolska, czy ONR.

Czego by teraz Dutkiewicz i Surtyk nie wymyślili, jakby nie próbowali wszystkiego załgać i zmanipulować, to dla narodowców organizatorów Marszu w kontekście obchodów wydarzeń Kryształowej Nocy  niepodległości przekaz jest jeden: w Polsce, „kraju” Dutkiewicza i Sutryka rocznice wydarzeń związanych z Żydami są ważniejsze niż najważniejsza rocznica w historii Polski.

Zmieniony ( 06.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.