Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow HGW: "Ustawa nie daje samorządom możności zakazania zgromadzenia"
Thursday 15 November 2018 17:35:10.26.
migawki

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAA Orzeł ma obciętą głowę - bo w oryginale na niej jest KORONA z Krzyżem. https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

=============================

16.11.18 – Gdańsk Osowa – Msza Święta i Różaniec święty za Ojczyznę

18.11.18 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
HGW: "Ustawa nie daje samorządom możności zakazania zgromadzenia" Drukuj Email
Wpisał: Hanna Gronkiewicz-Waltz   
07.11.2018.

HGW: "Ustawa nie daje samorządom możności zakazania zgromadzenia"

fa, mnie 07.11.2018,https://www.tvp.info/39850331/ustawa-nie-daje-samorzadom-moznosci-zakazania-zgromadzeniaUstawa nie daje samorządom możliwości zakazania zgromadzenia” – pisała na Twitterze [ustępująca wkrótce] prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz, wyrażając swoje obawy względem zgromadzeń organizowanych przez Młodzież Wszechpolską przed ambasadą Izraela.

Kilka miesięcy później zmieniła zdanie – wydała urzędowy zakaz organizatorom Marszu Niepodległości 11 listopada.

Ustępująca prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz podjęła decyzję o zakazie organizacji Marszu Niepodległości w dniu 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Prezydent stwierdziła, że ma do tego prawo, a jej decyzję może odwołać wyłącznie sąd.

Zmieniony ( 07.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.