Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 75 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow O. Tadeusz Rydzyk: Naród dostał nóż w plecy !
Saturday 30 May 2020 17:37:48.30.
W Y S Z U K I W A R K A
O. Tadeusz Rydzyk: Naród dostał nóż w plecy ! Drukuj Email
Wpisał: O. Tadeusz Rydzyk   
08.11.2018.

O. Tadeusz Rydzyk: Naród dostał nóż w plecy !

Miażdży HGW [a PAD-a i MM nie zdążył? MD]http://www.fronda.pl/a/o-tadeusz-rydzyk-miazdzy-hgw-narod-dostal-noz-w-plecy,117884.html

 

"Poczułem się tak, jakby naród dostał nóż w plecy. W takie święto, 100 lat od odzyskania niepodległości i nóż w plecy. To jest jakaś pogarda dla patriotów, pogarda też dla tych młodych ludzi, którzy są nadzieją, są patriotyczni, którzy kochają Polskę. Zamiast pomóc tej młodzieży, nawet jeżeli ktoś się z nimi nie zgadza, to rozmawiać na argumenty – argument prawdy, poszanowania drugiego człowieka, naszej historii, miłości, a nie w ten sposób. Dla mnie to jest niewyobrażalne" – mówił na antenie Radia Maryja.

Ojciec Tadeusz Rydzyk w swoim komentarzu skupił się przede wszystkim na prowokacjach, których spodziewa się ze strony totalnej opozycji i osób związanych z organizacjami takimi jak KOD czy Obywatele RP.

"Nie dajmy się też sprowokować, bo widać, że są przeróżne prowokacje. Cały czas chcą nas zniszczyć. W tej chwili kojarzy mi się czas komunizmu. Jak coś się budziło w Polsce, to zaraz było to niszczone. Ile było takich oddolnych rewolucji w czasie komunizmu? Zawsze to niszczyli. Teraz nie należy wykluczać działań z zewnątrz z różnych stron globu, ale i wewnątrz. Jest to brak sumienia, patrzenie na koniec własnego nosa, na własne ego i pycha, a to jest w sumie głupota. To jest nóż w plecy i pogarda. Ale ja to błogosławię i mówię: Panie Jezu Ty się tym zajmij, bo ja nie dam rady, a Ty jesteś mocniejszy. A ja chcę być z Tobą. Alleluja i do przodu!" - mówił o. Rydzyk.

mor/Radio Maryja.pl/Fronda.pl

Zmieniony ( 08.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.