Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 64 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Nasilenie faszyzmu w Polsce.
Thursday 15 November 2018 18:42:24.26.
migawki

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAA Orzeł ma obciętą głowę - bo w oryginale na niej jest KORONA z Krzyżem. https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

=============================

16.11.18 – Gdańsk Osowa – Msza Święta i Różaniec święty za Ojczyznę

18.11.18 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Nasilenie faszyzmu w Polsce. Drukuj Email
Wpisał: Stanisław Michalkiewicz   
08.11.2018.

Nasilenie faszyzmu w Polsce.

Jak tak dalej pójdzie to w przyszłym roku będą obchodzone urodziny Adolfa Hitlera”

Michalkiewicz komentuje zakaz Marszu Niepodległości.

https://nczas.com/2018/11/08/michalkiewicz-komentuje-zakaz-marszu-niepodleglosci-jak-tak-dalej-pojdzie-to-w-przyszlym-roku-beda-obchodzone-urodziny-adolfa-hitlera/W ostatnich dniach mamy nasilenie faszyzmu w Polsce. Zgodnie z doktryną głoszącą prymat urzędniczy nad jednostką, władza decyduje o tym, jakie poglądy mogą być demonstrowane w ramach wolności zgromadzeń, a jakie nie. W związku z tym prezydenci miast pochodzący z obozu zdrady i zaprzaństwa postanowili jednomyślnie wydać zakazy dla Marszów Niepodległości. Sprawę komentuje Stanisław Michalkiewicz.

Pan Adamowicz i Pan Dutkiewicz zakazali przeprowadzenia Marszu Niepodległości w Gdańsku i Wrocławiu. Rozumiem, że jak tak dalej pójdzie to w przyszłym roku być może będą tam obchodzone urodziny Adolfa Hitlera. Na razie tylko nie wolno w setną rocznicę odzyskania niepodległości urządzać Marszów Niepodległości – mówi Stanisław Michalkiewicz.

Wyobrażam sobie jak Nasza Złota Pani w duchu zaciera ręce, że sytuacja w sprawie odzyskania ziem utraconych rozwija się zgodnie z planem.

Ale tutaj najważniejszym wydarzeniem jest zakaz odbyciu Marszu Niepodległości w Warszawie, który wydała Hanna Gronkiewicz-Waltz – kontynuował.

W Gdańsku i Wrocławiu będą obchodzone urodziny Adolfa Hitlera, a co w Warszawie będzie? Tego jeszcze nie wiemy, ale pewne światło rzuca na to sformułowanie, jakim Warszawę nazywał Stanisław Cat-Mackiewicz. Mówił, że Warszawa to jest małe żydowskie miasteczko na niemieckim pograniczu – podsumował publicysta „Najwyższego Czasu!”.

Michalkiewicz zwraca jednak uwagę, że najważniejsze w tej całej sprawie jest coś innego.

Te wszystkie decyzje mają charakter prowokacyjny, to znaczy zmierzają do sprowokowania środowisk narodowych i innych biorących udział w marszach. Z całą pewnością te środowiska zostaną sprowokowane, żeby mimo tych zakazów Marsze Niepodległości odbyć – uważa.

No to jest znakomita okazja dla folskdojczów z tych Komitetów Obrony Demokracji i Obywateli pod przewodnictwem Pana Kasprzaka, żeby własnymi ciałami zagrodzić drogę faszyzmowi. Zwracam uwagę, że 1/4 policjantów poszła w tym momencie na zwolnienia lekarskie – przypomina.

Źródło: YouTube TVAsme

Zmieniony ( 08.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.