Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Ale wtopa! Zachodzi słoneczko MM...
Saturday 30 May 2020 17:49:55.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Ale wtopa! Zachodzi słoneczko MM... Drukuj Email
Wpisał: premier Mateusz Morawiecki   
08.11.2018.

Ale wtopa! Zachodzi słoneczko MM...

Kancelaria premiera wypuszcza spot zapraszający na państwowe uroczystości, który został nagrany o wiele wcześniej! [WIDEO]

https://nczas.com/2018/11/08/ale-wtopa-kancelaria-premiera-wypuszcza-spot-zapraszajacy-na-panstwowe-uroczystosci-ktory-zostal-nagrany-o-wiele-wczesniej-wideo/

Na oficjalnym profilu Kancelarii Premiera na Twitterze pojawił się dzisiaj spot zachęcający do wspólnych państwowych obchodów stulecia niepodległości Polski. Problem w tym, że został on nagrany o wiele wcześniej. Internauci dostrzegli ten fakt dzięki obecności premiera Mateusza Morawieckiego, który wygłasza zachętę skąpany w słońcu.

Premier Mateusz Morawiecki zaprasza do świętowania wraz z rządem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów. Internauci zwrócili jednak uwagę na istotny szczegół. Premier w spocie przemawia w blasku słońca, najpewniej przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie, które są wyjątkowo puste.

Przypominamy, że sam fakt zaproszenia go na rozmowy przez prezydenta miał miejsce około godziny 16. Wówczas słońce już zachodziło.

Czy mamy więc do czynienia ze starannie [?? czyżby starannie?? MD] zaplanowaną akcją przejęcia Marszu Niepodległości, której przebieg został ustalony co najmniej kilka dni wcześniej?

https://twitter.com/twitter/statuses/1060426237968035840


Przy okazji proszę pod koniec tej propagandówki zauważyć, że z hasła Bóg, honor i Ojczyzna wyrzucono BOGA

Zmieniony ( 08.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.