Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 54 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Ale wtopa! Zachodzi słoneczko MM...
Thursday 15 November 2018 18:23:55.26.
migawki

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAA Orzeł ma obciętą głowę - bo w oryginale na niej jest KORONA z Krzyżem. https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

=============================

16.11.18 – Gdańsk Osowa – Msza Święta i Różaniec święty za Ojczyznę

18.11.18 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ale wtopa! Zachodzi słoneczko MM... Drukuj Email
Wpisał: premier Mateusz Morawiecki   
08.11.2018.

Ale wtopa! Zachodzi słoneczko MM...

Kancelaria premiera wypuszcza spot zapraszający na państwowe uroczystości, który został nagrany o wiele wcześniej! [WIDEO]

https://nczas.com/2018/11/08/ale-wtopa-kancelaria-premiera-wypuszcza-spot-zapraszajacy-na-panstwowe-uroczystosci-ktory-zostal-nagrany-o-wiele-wczesniej-wideo/

Na oficjalnym profilu Kancelarii Premiera na Twitterze pojawił się dzisiaj spot zachęcający do wspólnych państwowych obchodów stulecia niepodległości Polski. Problem w tym, że został on nagrany o wiele wcześniej. Internauci dostrzegli ten fakt dzięki obecności premiera Mateusza Morawieckiego, który wygłasza zachętę skąpany w słońcu.

Premier Mateusz Morawiecki zaprasza do świętowania wraz z rządem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów. Internauci zwrócili jednak uwagę na istotny szczegół. Premier w spocie przemawia w blasku słońca, najpewniej przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie, które są wyjątkowo puste.

Przypominamy, że sam fakt zaproszenia go na rozmowy przez prezydenta miał miejsce około godziny 16. Wówczas słońce już zachodziło.

Czy mamy więc do czynienia ze starannie [?? czyżby starannie?? MD] zaplanowaną akcją przejęcia Marszu Niepodległości, której przebieg został ustalony co najmniej kilka dni wcześniej?

https://twitter.com/twitter/statuses/1060426237968035840


Przy okazji proszę pod koniec tej propagandówki zauważyć, że z hasła Bóg, honor i Ojczyzna wyrzucono BOGA

Zmieniony ( 08.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.