Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 73 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jesień rządu "braci" arrow Pytanie do rządu o TVN i urodziny Hitlera.
Thursday 15 November 2018 17:19:35.26.
migawki

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAA Orzeł ma obciętą głowę - bo w oryginale na niej jest KORONA z Krzyżem. https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

=============================

16.11.18 – Gdańsk Osowa – Msza Święta i Różaniec święty za Ojczyznę

18.11.18 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pytanie do rządu o TVN i urodziny Hitlera. Drukuj Email
Wpisał: AN   
09.11.2018.

Pytanie do rządu o TVN i urodziny Hitlera.

Panie Profesorze!

Pewnie wie Pan o tym, że TVN opłaciło małe uroczystości urodzinowe Hitlerowi, urządzone w lesie pod Wodzisławiem https://dorzeczy.pl/kraj/83097/Urodziny-Hitlera-byly-oplacona-ustawka-20-tysiecy-zlotych-w-tle.html . 

Czy w związku z tym ktoś odbierze całemu TVN koncesję na nadawanie na terenie całej Polski, w internecie, i wszędzie gdzie mogliby nadawać? 

Czy ludzie, którzy tworzą tę telewizję stracą prawo działalności w sferze mediów publicznych? 

Czy zapłacą Polakom odszkodowanie za straty moralne i wizerunkowe na arenie światowej (ot chociażby w formie przepadku majątku firmy posiadającej markę TVN)? 

Mam nadzieję, że nasze podatki utrzymują poważne państwo i poważnych urzędników. Oczekuję działań natychmiastowych i bezwzględnych. Tylko takie działania utną zjawisko obrzucania nas POLAKÓW (!!!) niemieckim faszyzmem

Kiedy sobie wyobrażam Polskę bez TVN, czuję się jakby ktoś wyrzucił z salonu wielką stertę cuchnącego łajna.

Pozdrawiam ANZmieniony ( 09.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.