Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 49 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jesień rządu "braci" arrow Policjanci cudownie uzdrowieni. Nowy Cud nad Wisłą??
Thursday 15 November 2018 18:11:36.26.
migawki

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAA Orzeł ma obciętą głowę - bo w oryginale na niej jest KORONA z Krzyżem. https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

=============================

16.11.18 – Gdańsk Osowa – Msza Święta i Różaniec święty za Ojczyznę

18.11.18 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Policjanci cudownie uzdrowieni. Nowy Cud nad Wisłą?? Drukuj Email
Wpisał: Minister spraw wewnętrznych i administracji   
09.11.2018.

Policjanci cudownie uzdrowieni.

Nowy Cud nad Wisłą??

Wrócą do służby?

https://www.magnapolonia.org/policjanci-cudownie-ozdrowieja-i-wroca-do-sluzby/– Tuż przed godz. 21 związkowcy służb mundurowych zawarli porozumienie z kierownictwem spraw wewnętrznych i administracji. Jeszcze dziś znane będą szczegóły — poinformowało Radio RMF FM.

W rozmowach w siedzibie MSWiA wzięli udział przedstawiciele policji, Straży Granicznej i straży pożarnej.

Nie było z kolei strażników więziennych oraz pracowników Służby Celnej. Pierwsi podlegają ministrowi sprawiedliwości a drudzy ministrowi finansów.

=========================

Jakoś nie podsumowano, ile NAS kosztuje ten cud. Ani, czy wyrzuceni z pracy w „służbie zdrowia” [miejmy nadzieję] lekarze – oszuści też zostaną przywróceni do roboty? A może podliczyć, czy i ile Minister zapłacił za te łapówki dane "lekarzom"  za fałszywe L4?  M. Dakowski

Zmieniony ( 09.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.