Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 53 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Konstytucjonalista o Marszu Niepodległości: Mogą maszerować, to miejsce należy do nich
Thursday 15 November 2018 17:52:49.26.
migawki

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAA Orzeł ma obciętą głowę - bo w oryginale na niej jest KORONA z Krzyżem. https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

=============================

16.11.18 – Gdańsk Osowa – Msza Święta i Różaniec święty za Ojczyznę

18.11.18 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Konstytucjonalista o Marszu Niepodległości: Mogą maszerować, to miejsce należy do nich Drukuj Email
Wpisał: Prof. Ryszard Piotrowski   
09.11.2018.

Konstytucjonalista o Marszu Niepodległości:

Mogą maszerować, to miejsce należy do nich

https://medianarodowe.com/konstytucjonalista-o-marszu-niepodleglosci-moga-maszerowac-to-miejsce-nalezy-do-nich/Prof. Ryszard Piotrowski wypowiedział się na temat Marszu Niepodległości.

Według konstytucjonalisty narodowcy mogą bez przeszkód prawnych przejść ulicami miasta.

 

Władza publiczna nie ma żadnych podstaw, by to miejsce dla siebie zagarniać. Prawo o zgromadzeniach nie reguluje przedsięwzięć organizowanych przez władze publiczne – mówi prof. Piotrowski.

 

Twierdzenie, że władza publiczna ma pierwszeństwo w organizowaniu zgromadzeń jest w tych okolicznościach błędne – powiedział dla Onetu profesor.

Organ władzy publicznej nie ma prawa, by unieważnić legalne zgromadzenie, bo “sobie robi swoje”. W ten sposób można by unieważnić absolutnie każdą manifestację. A do tego prawo dopuszczać nigdy nie powinno podsumowuje prof. Piotrowski.

Prezydent Andrzej Duda nie ma prawa, by to miejsce zabrać.  – dodał prof. Piotrowski.

Przypominamy, że wczoraj Marsz Niepodległości zwyciężył w sądzie, po tym jak prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zakazała organizacji tegorocznego Marszu Niepodległości, a organizatorzy odwołali się od decyzji.

Zmieniony ( 09.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.