Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 19 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Przymus szczepień. Policzek wymierzony Polakom przez polityków w 100 rocznicę odzyskania wolności.
Wednesday 04 August 2021 01:59:56.40.
W Y S Z U K I W A R K A
Przymus szczepień. Policzek wymierzony Polakom przez polityków w 100 rocznicę odzyskania wolności. Drukuj Email
Wpisał: Maria Majewska   
10.11.2018.

Przymus szczepień. Policzek wymierzony Polakom przez polityków w 100 rocznicę odzyskania wolności Polski.

Wolność Polaków ogranicza się praktycznie do prawa do rezygnacji z dzieci lub ucieczki z Polski.

Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>


Sejm odrzucił obywatelski projekt ustawy o dobrowolności szczepień, która jest normą w większości krajów Europy.  To smutny dzień dla większości Polaków i dzień hańby dla sejmu. Po raz kolejny skorumpowani i aroganccy lub bezduszni i ignoranccy posłowie (z wyjątkiem kilkunastu mądrych i uczciwych) pokazali jak bardzo gardzą polskimi obywatelami, którzy tychże posłów wybrali i utrzymują.

Gardzą i kpią z milionów okaleczonych szczepieniami dzieci i ich rodziców, oraz cynicznie żerują na ich tragediach.  

Ironiczne jest to, że ten policzek został wymierzony Polakom przez polityków w 100 rocznicę odzyskania wolności Polski.   Zniewolenie polskich obywateli przez kartele farmaceutyczno-medyczne oraz rząd to zaiste wymowny dowód na tę „wolność”. Obecna sytuacja w zakresie przymusu szczepień jest znacznie gorsza od tej z okresu PRL, gdzie szczepienia też były obowiązkowe, lecz było ich wielokrotnie mniej, były one bezpieczniejsze i stosunkowo łatwo można było z nich zrezygnować.

 Różnice wynikają głównie z tego, że wtedy stosowano proste szczepionki pochodzące z firm polskich i wschodnio-europejskich, które nie były produkowane dla zysków, a dziś stosuje się szczepionki globalnych koncernów farmaceutycznych, produkowane dla wielomiliardowych zysków.  

Amerykańska Agencja Kontroli Chorób (CDC), która narzuca programy szczepień, przyznała, że nie prowadzi się badań analizujących długofalowe bezpieczeństwo szczepionek i ich kombinacji powszechnie stosowanych w pediatrii.  Zarówno polskie jak i amerykańskie czy inne programy szczepień „ochronnych” są więc niekontrolowanymi, nielegalnymi eksperymentami na dzieciach, których skutki - jak dziś  wiemy - są tragiczne. 

Były minister Bartłomiej Sienkiewicz powiedział, że Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie. Teraz widzimy jak wiele miał racji, bo skorumpowani przez międzynarodowe kartele farmaceutyczne polscy politycy odebrali Polakom nawet prawo decydowania o własnym zdrowiu i życiu.  

W 100 lat po odzyskaniu rzekomej wolności Polski wolność Polaków ogranicza się praktycznie do prawa do rezygnacji z dzieci lub ucieczki z Polski. Alternatywą jest indywidualny i zbiorowy opór przeciw medycznemu zniewoleniu.

Zmieniony ( 10.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.