Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 8 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow O WSI i PO wsi 18/19 arrow Tusk nawrócony na "przedwyborcze chrześcijaństwo"
Sunday 31 May 2020 05:25:36.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Tusk nawrócony na "przedwyborcze chrześcijaństwo" Drukuj Email
Wpisał: AN   
11.11.2018.

Tusk nawrócony na przedwyborcze chrześcijaństwo


AN


Wprawdzie dziś najważniejsze są obchody 100 lecia odzyskania niepodległości - kiedy to piszę nie wiadomo co prawdziwi niemieccy faszyści wymyślili, żeby nam te uroczystości (Marsz Niepodległości) uprzykrzyć, albo wręcz uniemożliwić - ale muszę napisać o kolejnym niebezpiecznym zjawisku, jakie zauważyłam w mediach (czyli na froncie antypolskiej wojny informacyjnej).

Otóż sztab szpiegowski/agenturalny Donalda Tuska wymyślił nowy scenariusz wyborczy do wyborów prezydenckich.

Tym razem to numer "na chrześcijaństwo". Pierwsze zajawki tego numeru już się pojawiają.

Niemiecka Interia w ramach przygotowywania swojego szpiega Tuska do funkcji prezydenta Polski umieściła taki oto artykuł  https://fakty.interia.pl/raporty/raport-ue-przed-wyborami-europejskimi/artykuly/news-donald-tusk-kontra-viktor-orban-walka-o-tozsamosc-europejski,nId,2655790 
-------------------------

[próbka: "Jeśli jesteś przeciwko rządom prawa i niezależności sądownictwa - nie jesteś chrześcijańskim demokratą. Jeśli nie lubisz wolnych mediów i organizacji pozarządowych, jeśli tolerujesz ksenofobię, homofobię, nacjonalizm i antysemitym - nie jesteś chrześcijańskim demokratą. (...) Jeśli chcesz konfliktów i podziałów w Unii Europejskiej - nie jesteś chrześcijańskim demokratą. Jeśli popierasz Putina i atak na Ukrainę, jeśli bierzesz stronę agresora, a nie ofiary - nie jesteś chrześcijańskim demokratą. Jeśli chcesz zastąpić zachodni model liberalnej demokracji wschodnim modelem autorytarnej demokracji - nie jesteś chrześcijańskim demokratą" - wyliczał przewodniczący Rady Europejskiej w zaskakująco mocnym przemówieniu.
------------------------

Chciałam to w ramach konstytucyjnej wolności słowa skomentować.

Niestety taki oto komentarz zniknął zanim się pojawił, (wpierw zniknął link do Sumlińskiego):  

Tuskowi "chrześcijaninowi" nie przeszkadzało jak okradał Polaków przez 8 lat swoich rządów, i to po tym jak wziął dla picu ślub kościelny po kilkunastu latach małżeństwa (ciekawe z kim "ślubuje" w Brukseli?).

Nie przeszkadzało mu jak HGW wyrzuciła z domów 40 tys ludzi, nie przeszkadzało, że syn brał forsę od wielokrotnego przestępcy pracując dla AmberGold, nie przeszkadza nic o czym napisał Sumliński https://www.youtube.com/watch?v=YbzT80mGg7c. 

Mam nadzieję, że nawet najgłupsza idiotka nie da się nabrać na tuskowe nawrócenie na przedwyborcze chrześcijaństwo. 

Napisałam, zniknęło, trudno, nie będę się kopać z Interią. 

Ale następnego dnia w TVP-Info jakaś PO-wska posłanka inteligentna inaczej zaczęła głosić swoje idiotyzmy używając tych samych argumentów co Tusk. Widać przekaz dotyczy wszystkich występujących w telewizorach. Musimy tę bezczelność zlikwidować w zarodku. W przeciwnym razie codziennie razie będziemy bombardowani przez sprzedawczyków z PO kolejnymi "PRZEDWYBORCZYMI NAWRÓCENIAMI"

Oni opanowali do perfekcji sztukę głoszenia swoich bzdur tonem najmundrzejszego z mundrych, tonem nie znoszącym sprzeciwu. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to aktorska sztuczka wytrenowana pod okiem Tymochowicza ....

Może warto byłoby zainteresować ABW otoczeniem Tuska. Jeśli nie można im udowodnić zdrady państwa, to chociaż sprawdzić majątek, skąd pochodzi, dochody, związki z fundacjami niemieckimi, UJAWNIĆ je i ocenić miarą jaką zrobiłby to ksiądz Piotr Wawrzyniak 

http://www.blogmedia24.pl/node/65491.

Trudno nie zauważyć, że Tusk realizował i realizuje politykę swoich niemieckich mocodawców, którą dawno temu głosił  Otto von Bismarck: "Bijcie Polaków tak długo, dopóki nie utracą wiary w sens życia. Współczuję sytuacji, w jakiej się znajdują. Jeżeli wszakże chcemy przetrwać, mamy tylko jedno wyjście - wytępić ich".

Ja nie mam zamiaru dać się wytępić. Podobnie jak wszyscy w Marszu Niepodległości i ich rodziny. Lepiej dla Polski będzie wytępić Tuska i jego otoczenie ....

Pozdrawiam AN

Zmieniony ( 11.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.