Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 10 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Łomża: Publiczny Różaniec o wolność Polaków i niezawisłość Polski. 12 listopada.
Thursday 23 January 2020 03:54:12.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Łomża: Publiczny Różaniec o wolność Polaków i niezawisłość Polski. 12 listopada. Drukuj Email
Wpisał: Łomża   
12.11.2018.

Łomża: Publiczny Różaniec o wolność Polaków i niezawisłość Polski. 12 listopada.

ZAPRASZAMY!


http://www.pch24.pl/lomza--publiczny-rozaniec-o-wolnosc-polakow-i-niezawislosc-polski--zapraszamy-,64027,i.html#ixzz5WcvbRarX

http://www.krucjata.lomza.pl/

W 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, serdecznie zapraszamy do Łomży gdzie odbędzie się Publiczny Różaniec o wolność Polaków i niezawisłość Polski.

Nabożeństwo odbędzie się o godz. 17-tej na Starym Rynku.Prosimy o przyniesienie zniczy.

 

Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą i wielką miłością bliźniego i różańcem. Polska ma stanąć na czele Maryjnego zjednoczenia narodów. Zachód, oczyszczając się ze zgnilizny, z podziwem na nas patrzeć będzie. Trzeba ufać i modlić się: jedyna broń, której używając Polska odniesie zwycięstwo – to Różaniec” - prymas Polski, kard. August Hlond.


Plakaty zobacz: : http://www.pch24.pl/lomza--publiczny-rozaniec-o-wolnosc-polakow-i-niezawislosc-polski--zapraszamy-,64027,i.html#ixzz5WcvmicfZ v

Zmieniony ( 12.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.