Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 44 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Współczesne dzieci są najbardziej okaleczoną i schorowaną generacją w historii ludzkości.
Wednesday 20 November 2019 07:56:04.28.
migawki
Diabeł do Rybaka z Watykanu: Teraz już tylko pachamamy, bałwany łowić będziesz"
 
W Y S Z U K I W A R K A
Współczesne dzieci są najbardziej okaleczoną i schorowaną generacją w historii ludzkości. Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
14.11.2018.

Współczesne dzieci są najbardziej okaleczoną i schorowaną generacją w historii ludzkości.

Prof. Maria MajewskaWspółczesne dzieci żyjące w USA, w Polsce i wielu innych krajach są najbardziej okaleczoną i schorowaną generacją w historii ludzkości.  

Znany amerykański prawnik-ekolog (bratanek prezydenta Johna Kennedy’ego) od lat walczy o bezpieczeństwo szczepionek i stworzył program „Children’s Health Defense”, którego celem jest ratowanie dzieci przed medycznym (szczepiennym) i środowiskowym holokaustem.

Poniżej znajduje się link do ważnej publikacji, w której przedstawione są dowody tragicznego stanu zdrowotnego współczesnych dzieci, poparte setkami publikacji naukowych. (Można ją ściągnąć bezpłatnie).

Kennedy przytacza głównie amerykańskie dane statystyczne, ale wiadomo, że stan zdrowia polskich dzieci jest równie przerażający.

 I to znaczy że przyszłość Polski jest poważnie zagrożona. Obrona zdrowia dzieci musi stać się także programem ogólnopolskim. Nie można się godzić z tym, żeby garstka skorumpowanych, ignoranckich polityków i urzędników skazywała na poszczepienne kalectwo lub śmierć miliony polskich dzieci.   https://www.prnewswire.com/news-releases/robert-f-kennedy-jr-announces-the-launch-of-childrens-health-defense-300710874.html

https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/873896,raport-o-stanie-zdrowia-dzieci.html

https://m.deon.pl/42/art,24412,polska-to-kraj-powaznie-chorych-dzieci.html

Zmieniony ( 14.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.