Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 18 arrow Statystyki bezbożników
Friday 23 October 2020 01:24:31.30.
migawki
 

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.[Wprawo]

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Statystyki bezbożników Drukuj Email
Wpisał: Conrad Hackett   
16.11.2018.

Statystyki bezbożników


ELIG pisze:


...niezwykle interesujący wpis Conrada Hacketta {TUTAJ}.  Okazał się on być skróconą wersją artykułu autora "Eastern and Western Europeans Differ on Importance of Religion, Views of Minorities, and Key Social Issues", który ukazał się 29.10.2018 w Pew Research Center. {TUTAJ}.


======================

Niezwykle ciekawe, przykład:

Say being Christian is a key component of national identity Greece 76% Poland 64% Russia 57% Italy 53% Switzerland 42% Spain 38% UK 34% France 32% Sweden 15%

koniecznie otwórzcie: {TUTAJ}. 

Zmieniony ( 16.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.