Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 91 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Czy szczepionki powodują podatność na zdalne sterowanie elektromagnetyczne, akustyczne?
Friday 04 December 2020 08:53:26.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy szczepionki powodują podatność na zdalne sterowanie elektromagnetyczne, akustyczne? Drukuj Email
Wpisał: Maria Majewska   
20.11.2018.

Czy szczepionki powodują podatność na zdalne sterowanie elektromagnetyczne, akustyczne?

Maria Majewska

W „niepodległej’’ Polsce po r. 1989  Polacy  stali się nie tylko niewolnikami karteli wielkiej farmacji, które testują na nich, często bez ich zgody, toksyczne szczepionki i leki, ale także karteli zbrojeniowych i technologicznych. 

Okazuje się, że polskie uczelnie techniczne od lat testują na Polakach bez ich wiedzy groźne elektromagnetyczne bronie kontroli umysłu.  Są to przestępcze działania skierowane przeciw naszemu narodowi i ktoś w rządzie za nie odpowiada i wydal na nie zgodę.  

Nic więc dziwnego, że średnia życia ludzi mieszkających w Polsce od kilku lat systematycznie się skraca i stan zdrowia jest coraz bardziej katastrofalny. 

Wcześniej pisałam o tym, że współcześnie stosowane szczepionki zawierają znaczne ilości toksycznych mikro i nanocząstek rozmaitych metali, które są stosowanie w przemyśle elektronicznym i znajdują się wbrew prawu w preparatach biologicznych wstrzykiwanych ludziom.   

Mózg człowieka nafaszerowany tymi metalami staje się podatny na zdalne sterowanie elektromagnetyczne, akustyczne, ultradźwiękowe itp. To udowodnione naukowo.  Czyli taki człowiek poniekąd staje się cyborgiem.  Być może przymusowe szczepienia Polaków są celowym kondycjonowaniem ich mózgów do przyszłych zdalnych manipulacji i służą czyimś strategicznym militarnym celom?   

Trudno wytłumaczyć dlaczego polski rząd traktuje Polaków z tak wielką pogardą i tak przedmiotowo.    

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/10/wat-o-tajnych-broniach-kontroli-umyslu-oraz-szokujace-przyklady-stosowania-w-polsce/

https://www.koniec-swiata.org/rzad-usa-przypadkowo-odtajnil-zapisy-dotyczace-broni-elektromagnetycznej-i-kontroli-umyslu/

Zmieniony ( 20.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.