Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 69 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Szczepionkowcy: Szczepienia działają najlepiej - na Nasze kieszenie!! Medycyna sądownie wprowadzana.
Saturday 05 December 2020 15:40:39.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczepionkowcy: Szczepienia działają najlepiej - na Nasze kieszenie!! Medycyna sądownie wprowadzana. Drukuj Email
Wpisał: dr J.Jaśkowski   
02.12.2018.

Szczepionkowcy: Szczepienia działają najlepiej - na Nasze kieszenie !!

Medycyna sądownie wprowadzana..


Z cyklu: „ P-308, państwo istnieje … formalnie”


dr J.Jaśkowski


Motto:

Pamiętaj: Ustawy w medycynie potrzebne są tylko banksterom  finansującym przemysł”.

Każde nagłe zainteresowanie urzędników jakąś chorobą,   jest uwarunkowane naciskiem firm produkujących leki, lub służb  specjalnych”.  


Jak widzimy w mass mediach polskojęzycznych, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, mamy

..epidemię wiadomości straszących społeczeństwo łagodną chorobą, zwaną odrą.


Jak natomiast podają to w podręcznikach medycznych od co najmniej 50 lat, choroba zwana odrą, nie wymaga specjalnego leczenia. 

Pomimo tego, urzędnicy organizując kampanię dezinformacji i straszenia odrą, usiłują wyprowadzić z kasy ubezpieczeń, pod pretekstem zakupu szczepionek,  ponad 80 milionów złotych. Poprzedni Minister od Zdrowia p. Radziwiłł, w okresie 2 lat wyprowadził na szczepienia przeciwko dwoince zapalenia płuc, czyli chorobie sprzed 2 pokoleń, 270 -280 milionów. Dlatego coraz częściej, te same media przedstawiają artykuły podające problemy ZUS i ostrzegające przed koniecznością podwyżek przymusowych ubezpieczeń. Jest to takie zmiękczanie  społeczeństwa i przyzwyczajanie go do przygotowywanych podwyżek podatku. Ot, taki Gebelsowski schemat: kłamstwo tysiąc razy powtarzane zostanie uznane za prawdę. Już niedługo zobaczymy to samo we wprowadzanym podatku katastralnym, którego celem będzie usiłowanie przejęcia naszych domów. Dlatego właśnie, wprowadzono przed laty ułatwienia w nabywaniu na własność wieczystej dzierżawy. Ludzie nie słyszeli wówczas o podatku katastralnym.

https://ksiegowosc.infor.pl/podatki/podatki-osobiste/podatek-od-nieruchomosci/726984,Podatek-katastralny-moze-zostac-wprowadzony-do-2020-r.html

https://pl.wikipedia.org/wiki/Podatek_katastralny

https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/rzad-wprowadza-podatek-katastralny-kuchennymi-drzwiami,109709.html


Nie jest to nic nieznanego, takie „ciche” wprowadzanie podatków, ponieważ właśnie w styczniu bieżącego roku wprowadzono słynny inaczej, podatek od deszczu. Nikt nie zaprotestował. Rząd opodatkował społeczeństwo kwotą 5.99 zł od metra kwadratowego dachu.

Podobnie, jak w przypadku wydania ponad 106 miliardów złotych na rzekomą walkę ze smogiem, kiedy wiadomo, że smog pochodzi tylko z elektrofiltrów, a wszystkie zakłady przemysłowe zostały już dawno przejęte przez koncerny zagraniczne. 

Czyli sytuacja jest taka:

Jeżeli nawet mamy zanieczyszczenie typu smog, to winę ponosi wielki przemysł, więc dlaczego indywidualni posiadacze kominków mają za to płacić?


Wracając do odry jako choroby, to mamy poważne problemy.

Po pierwsze:

jak to udowodnił Sąd Najwyższy w Niemczech, nawet takie ośrodki  jak Instytut Kocha, nie potrafiły przedstawić dowodów na istnienie wirusa odry. Jeżeli nie udowodniono istnienia wirusa, to co znajduje się w szczepionkach, masowo obecnie wpychanych polskim dzieciom? 

Przypominam, dawka aluminium przekracza o 1700 % dopuszczalne  normy dla dzieci.

Po drugie:

udowodniono, ponad wszelką wątpliwość, że szczepionka MMR, czyli ta, którą szczepią nasze dzieci, może powodować autyzm. Udowodniły to zarówno odtajnione raporty firmy produkującej tę szczepionkę tj. 1270 Raport GSK, oraz orzeczenia sądów np: we Włoszech.

Po trzecie:

wirusolodzy firmy  Merck, St. A. Krahling oraz J.A.Wlochowski, wystąpili w sierpniu 2010 roku przeciwko firmie Merck z twierdzeniem, że testy skuteczności szczepionki przeciwko odrze, śwince i różyczce,  czyli MMR, zostały sfałszowane. Sąd ogłosił ostatnio, że wnioski należało złożyć do 31 grudnia 2017 roku, a Merck mógł złożyć sprzeciw do 5 kwietnia 2018r. Sprawa w toku.

Po czwarte:

jak przedstawił to w  polskim Sejmie poseł Wilk, Minister od Zdrowia nie posiada żadnych naukowych dowodów, że szczepionki działają i są bezpieczne.

Dziwią więc wypowiedzi  urzędników, że szczepienia są najlepszą profilaktyką, co słyszymy wielokrotnie powtarzane z ust p. Łukasza Szumowskiego, czy Jarosława Pinkasa.


Czyli sytuacja jest taka:

do Sejmu PT Posłom p. Minister pisze co innego, a w wypowiedziach telewizyjnych temu przeczy ?

Cała akcja rzekomej epidemii Odry w Pruszkowie zakrawa na farsę. Normalnie, w Polsce chorowało ponad 100 osób rocznie. Obecnie, zachorowało  tylko 18 osób i to w dodatku obywateli ukraińskich.

Proste pytanie. 

Ustawa z 2008 roku wysmażona w SEJMIE, ZOBOWIĄZUJE DO SZCZEPIEŃ WSZELKIE OSOBY, PRZEBYWAJĄCE W POLSCE POWYŻEJ 3 MIESIĘCY.

Piszę ironicznie,wysmażona, ponieważ już w 3 lata później przeprowadzono jej nowelizację, czyli była źle przygotowana.

 Mamy  więc taką sytuację:

dziesięć lat temu, ustawa wprowadzała przymus szczepień ludzi, przebywających na terenie Kraju, a jak się okazało, dotyczyło to tylko polskich dzieci. Przez 10 lat Minister od Zdrowia oraz podległe mu jednostki nic nie zrobiły z emigrantami?


Przecież od 2 000 lat wiadomo, że najlepszą profilaktyką, jest kwarantanna. Innymi słowy, przez 10 ponad lat, Minister od Zdrowia siedział na stołku, nie przygotowując przepisów odnośnie kwarantanny tych pseudoturystów? Oczywiście, siedząc na stołku pobierał wynagrodzenie z przymusowych podatków.

Czyli, Minister od Zdrowia, 

pomimo licznych artykułów na ten temat, 

pomimo informacji o wzroście pseudomigrantów, 

pomimo licznych wypowiedzi innych ministrów o konieczności przyjazdu do Polski ludzi z Azji, czy Afryki i Ukrainy,

 nic nie zrobił, aby zabezpieczyć sytuacje epidemiologiczną i ochronić społeczeństwo przed przywleczoną chorobą.


Co na to NIK?

Dlaczego tak prosta sprawa, jak kontrola przebiegu ustawy z 2008 roku, po 5, czy 10 latach, przez podległe rządowi organizmy, nie została przeprowadzona przez 10 lat, natomiast NIK tracił czas i pieniądze podatnika na kontrolę wyszczepialności polskich dzieci? 

Przecież od wielu lat mówi się, że do Polski przybywa więcej emigrantów, aniżli do np. Niemiec?

Przecież od 2016 roku, liczba emigrantów wzrastała epidemiologicznie. I nikt nic nie zauważył?

Jest to dowód bezpośredni, że owe organa wypełniają tylko polecenia właściciela, jak twierdzi p. Premier Morawiecki.


Trzeba ową akcję rzekomej „epidemii w Pruszkowie”, oceniać we właściwej skali.

Otóż, jak podał to PAP w kwietniu 2018 roku, UNICEF rozpoczął akcję nacisków na rządy, zwiększając zakres szczepień pod hasełkiem:

Szczepienia działają,

Szczepimy EUROPĘ. „

Unicef podaje, że dwie trzecie dzieci, które nie są szczepione, mieszka w krajach o niestabilnej sytuacji politycznej lub ogarniętych konfliktem.

No, i mamy problem z elementarną logiką pracowników Unicefu. 

Jeżeli te nieszczepione dzieci  mieszkają w krajach afrykańskich, czy azjatyckich, to dlaczego należy zwiększyć sytuacje wyszczepialności  w Europie?

Jeżeli nieszczepione dzieci mieszkają w krajach o niestabilnej sytuacji politycznej, to dlaczego organizują masową migrację bez kwarantanny?

Jeżeli nieszczpione dzieci mieszkają w krajach o niestabilnej sytuacji politycznej, to dlaczego nie szczepi ich się na granicy?


Jeżeli nieszczepione dzieci mieszkają w  krajach o niestabilności politycznej , to dlaczego sprowadza się je do EUROPY BEZ KWARANTANNY I SZCZEPIEŃ?


Jak podaje znana reklamówka Big Pharmy, wydawana w Polsce, czyli Medycyna Praktyczna, uznawana przez Ministerstwo nie wiadomo dlaczego zwane Zdrowia, największy spadek liczby zaszczepionych dzieci odnotowano w Syrii. Odsetek syryjskich dzieci, które otrzymały podstawowe szczepienia spadł do 38%.

I mamy poważny problem.

W Syrii działają organizacje terrorystyczne, jak ISIS, czy Białe Chełmy, finansowane i szkolone przez USA. Wiadomo, że są także finansowane przez niektóre kraje zachodnie. Bez centralnego systemu bankowego, nikt by nie mógł ich finansować. DLACZEGO WIĘC TE BANDY POWODUJĄ NIESTABILIZACJĘ SYRII?

Dlaczego więc są nadal finansowane?


 Ukraina.

Epidemia odry wystąpiła, jak podało Ministerstwo Zdrowia tego kraju w 2006 roku, przy wyszczepialności 99%. Zachorowało ponad 46 000 pacjentów.

W latach 2008 do 2015 nastąpił drastyczny spadek wyszczepialności do najniższego poziomu, nie tylko w Europie, [ ok 30% dzieci zaszczepiono]ale i na świecie i zachorowalność spadła do ok. 50 przypadków rocznie.

Jak WHO i przemysł szczepionkarski wzięły się za doszczepianie  na Ukrainie, to przy wyszczepialności rzędu ponad 90% w roku 2017, wystąpiła kolejna epidemia odry i zachorowało ponad 12 000 dzieci. Z tej liczby, ponad 9 000 musiano hospitalizować, zmarło  kilkanaście osób. Obecnie, przy dalszym „doszczepianiu” dzieci na Ukrainie, epidemia osiągnęła już ponad 32 000 chorych i jak obecnie wiadomo, została stamtąd przewieziona do POLSKI. Czyli, władze sanitarne  Polski zawiodły na całej linii.Jakie wnioski w stosunku do ludzi odpowiedzialnych za ten stan zostaną wyciagnięte?

Jeżeli żadne, to znaczy, że tak kazało City.

Należy także pamiętać, że za dawnych czasów, żadnej epidemii odry na Ukrainie nie było.

Epidemie powstały dopiero, jak USA kosztem 5 miliardów dolarów zaczęło mieszać na Majdanie. Powiedziała to wyraźnie p. Nuland. Dodatkowe 20 miliardów do zamieszek dołożył p.Soros, robiący za agenta CIA.

http://www.polishclub.org/2014/04/15/dr-jerzy-jaskowski-dziwni-historycy-ukraina-dezinformacja-czesc-ii/

http://www.polishclub.org/2014/05/13/dr-jerzy-jaskowski-ukraina-zolte-dziennikarstwo-czesc-i/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/dr-jerzy-jaskowski-ukraina-koniec-bliski/Kto ponosi bezpośrednią odpowiedzialność za taki stan ochrony naszych granic ?

Podobnie po szczepieniach, wybuchła na Ukrainie epidemia polio.

W związku z faktem, podanym przez prasę amerykańską, że Polska jest 52 stanem, ale z prawami podobnymi do rdzennej ludności, podam dane amerykańskie odnośnie odry. 

Wymaga jednak przypomnienie, że 99% mass mediów w Kraju nad Wisłą, jest pod kontrolą  wydawców niemieckich. Podał to przecież Nasz Dziennik. Jak natomiast podał  to w 2009 roku gen. Harmon z MAD, podczas podpisywania aktu rejestracji państwa niemieckiego w „Izbie Handlowej”, zastrzeżono, że do 2099 roku cała prasa oraz oświata będzie pod kontrolą USA.

Wiadomo jednocześnie, że praktycznie  wszystkie koncerny szczepionkarskie są amerykańskie.

Co natomiast podają amerykańskie  media o tym 52 stanie? Polska  jako kraj praktycznie nie istnieje, wszystkie banki są obce i większość dużych przedsiębiorstw, a to dopiero wierzchołek góry lodowej”.

Wśród polityków w krajach sąsiednich, panuje przekonanie, że nie ma sensu rozmawianie z polskimi politykami. Lepiej od razu dzwonić do Waszyngtonu” . Podobno bardzo dobrze opisuje działania V kolumny  w Polsce, Mateusz Piskorski z Europejskiego Centrum Geopolitycznego.

Zakres podporządkowania polskich instytucji państwowych, służb specjalnych i różnych środowisk politycznych Stanom Zjednoczonym  sprawia, że moje wcześniejsze ostrzeżenia o amerykańskiej okupacji okazują się prawdziwe. Szczególnie dotyczy to sfery mediów i decyzji politycznych. Sytuacja ta, pozwala na korzystanie z urzędów  ministerialnych przez ludzi, którzy  w myśl prawa karnego, zarówno II Rzeczypospolitej jak i PRL -u siedzieliby od lat na ławie oskarżonych, za zdradę”

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/polska-52-stanem-stanow-zjednoczonych-2014-09

.https://passent.blog.polityka.pl/2017/08/20/polska-52-stan-usa/

http://www.prisonplanet.pl/polityka/polska_staje_sie_52,p913253403Musisz przyjąć do wiadomości, że obecny Rząd jest zdecydowanie proamerykański, a niestety, w Ameryce szerzy się obecnie przymus szczepień we wszystkich prawie stanach. Oczywistym jest, że będzie ten przymus wprowadzany w Polsce. Musisz się więc przygotować do wzmożonych nacisków na szczepienia i straszenie mieszkańców kraju - jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem.

W szczepionce tej znajduje sie neurotoksyna tj. aluminium.

I udowodniono bezspornie, ze w mózgach dzieci autystycznych stwierdzono wysoki poziom aluminium. Jak wiadomo, co najmniej od lat 80 ubiegłego wieku, aluminium jest przyczyną stanu zapalnego mózgu i choroby zwanej demencją

Wiadomo bezspornie, że aluminium jest pobierane przez makrofagi i dostaje się do mózgu powodując jego stany zapalne i wiele chorób autoimmunologicznych. Wg. kalendarza szczepień, dziecku w wieku 2 miesięcy podaje się już 1225 mcg aluminium, a dziecku do 18 miesiąca życia podaje się, aż 4925 mcg aluminium zgodnie z harmonogramem CDC.

Dziecko do 2 miesięcy nie powinno dostać więcej, jak 10 mcg aluminium.

Czyżby o tym nie wiedzieli przedstawiciele reprezentujący rząd warszawski, w przedmiocie zdrowie?

Czyżby także PiS nie posiadał odpowiedniej kadry,  stawiając na ten niezwykle ważny dla demografii kraju  urząd, osoby przypadkowe?

To, że stowarzyszenia medyczne nie reagują na ten bezsporny fakt trucia polskich dzieci, jest  powszechnie  znane i są podstawy i powody takiego chowania głowy w piasek.

Polskie Towarzystwo Pediatryczne,  otrzymało w 2016 roku  30 000 złotych.

Polskie Towarzystwo Alergologiczne, dostało 147 231  złotych,

Polskie Towarzystwo Chorób Płuc, dostało 289 025, 40 złotych,

Polskie Towarzystwo Naukowe AIDS, dostało 147 600 złotych,

Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, dostało 88 500 złotych,

Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej, dostał 50 000 złotych,

Kolegium Lekarzy Rodzinnych, dostało 36 900 złotych,

Polskie Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, dostało 30 750 złotych,

Okręgowa Izba Lekarska w Częstochowie, dostała 13 000 złotych

Okręgowa Izba Lekarska w Rzeszowie, wzięła 8 000 złotych .

To tylko w jednym 2016 roku.

 

Widać wyraźnie, jak za przysłowiową stówkę więcej, sprzedaje się zdrowie polskich dzieci.

Ta metoda sprzedaży szczepionek posiłkuje się jawnym kłamstwem.

Konkretnie:

Opisy prasy i GIS mówią, że w Pruszkowie zachorowały osoby nieszczepione, a po kilku dniach okazuje się, że były szczepione.


Dlaczego sanepid kłamie?

Dlaczego nie informuje się oficjalnie społeczeństwa i lekarzy, że  z powodu szczepień,  system VAERS zanotował w latach 2000 - 2017, aż 156 zgonów w  USA  i ani jednego z powodu przechorowania odry.


Dlaczego, z chęci zysku, paru cwaniaków i oszustów sprzedających szczepionki, musiało umrzeć, aż 156 dzieci? tylko w jednym kraju?

Jak udowodniły to badania epidemiologiczne np. prace dr Aechie Kalokerinosa, aż 90% całkowitego spadku zachorowań nastąpił pomiędzy 1860, a 1965 rokiem na takie choroby jak: koklusz,odra, szkarlatyna, dyfteryt. Spadek nastąpił na długo przed wprowadzeniem szczepień!

Podobną pracę opublikował dr Harold Buttram twierdząc, że ogólna liczba zgonów z powodu błonnicy, krztuśca, szkarlatyny i odry, do 1945 roku spadła o 95%. Czyli, na długo przed wprowadzeniem szczepień.

Potwierdza się opinia, że na stanowiska administracyjne w Polsce mianuje się ludzi bez podstawowej wiedzy merytorycznej z danego przedmiotu.

Tak jak po 1945 roku: „nie matura, a chęć szczera czyni z ciebie....”

wpisać proszę właściwe słowo.

Nie jest to nic nowego w naszym biednym kraju. Atomistykę firmował od 1962 roku krawiec ciężki z zawodu, niejaki p. Jerzy Bilig, który po 1968 roku udał się na zasłużony odpoczynek do Izraela. Prawdopodobnie z wysoką emeryturą.

Międzynarodowa Rada Lekarzy d/s Szczepień  opublikowała dokument stwierdzający jednoznacznie, że w 1963 roku wskaźnik śmierci z powodu odry, spadł o około 98%.

Niedługo po wprowadzeniu szczepień okazało się, że objawy pojawiającej się choroby po tym szczepieniu, są gorsze od objawów samej odry.

Dlatego też, polscy lekarze generalnie wystapili przeciw szczepieniu przeciwko Odrze, w 1972 roku.

Przymus szczepień wprowadzony za czasów agenta kominternu Edwarda Gierka, był zapłatą za rzekome pożyczki. Kupując szczepionki, musieliśmy płacić twardą walutą.

Zafundował nam przymus szczepień prof. Kostrzewski, awansując potem na eksperta WHO. EFEKTEM AWANSU BYŁ WPROWADZONY W 1975r., przymus szczepień przeciwko odrze i wzrost o 200% liczby zachorowań. 

Zachorowało ponad 146 930 dzieci i 61 zmarło. Oczywiście, Ministerstwo nie ogosiło żadnej epidemii. Sprawę zamieciono pod dywan .

Jak na Ukrainie w 2006r. zachorowało ponad 46 000 ludzi, to także nie wzbudziło żadnego niepokoju GIS, w sprawie transmisji granicznej „turystów” z Ukrainy. 


Sam musisz sobie odpowiedzieć Szanowny Czytelniku, dlaczego służby sanitarne w Polsce ukryły ten fakt.

Za co ci ludzie biorą pieniądze? 

Na to pytanie, także musisz sobie sam odpowiedzieć Dobry Człeku.

Czy niezależny wymiar Sprawiedliwości nie powinien się zainteresować powyższym  faktem w związku z art. 165 par 1 KK;

„ Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo mienia w wielkich rozmiarach:

par. 4.

Jeżeli następstwem czynu określonego w par. 2, jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca podlega  karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8”.,

Tym bardziej, że szczepionki przeciwko odrze zabijają więcej ludzi, aniżeli przechorowanie odry, tego dowodzą dane CDC.


Jest jeszcze jeden ważny problem.

Jeżeli Ministerstwo, nie wiadomo dlaczego zwane Zdrowia, podaje do publicznej wiadomości, że nie posiada żadnych prac naukowych wskazujących na bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek, to znaczy, że to jest eksperyment  przeprowadzany na masową skalę, na polskich dzieciach. 

Tymczasem, Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 roku, czyli nawet ta wprowadzona przez Kwaśniewskiego Stoltzmana, w rozdziale II art 39 podaje wprost:

„ Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody”.


To samo stwierdzono w czasie Procesów Norymberskich.!!


I mamy znowu problem z wymiarem Sprawiedliwości. Komu on służy ?

Ale przypominam, że BAR jest instytucją CITY OF LONDON CORPORATION. I nic na świecie nie może się zdarzyć, bez aprobaty tego organu.

Sam musisz poszukać w internecie i książkach co to jest BAR.


dan 1.XII  świętego Eligiusza 

biskupa urodzonego w Chatelac koło Limoges w 588r/. Początkowo był kowalem i złotnikiem.Eligiusz z Noyonfr. Éloi de Noyon (ur. ok. 588 w Chaptelat, zm. 1 grudnia 660 w Noyonie) – urzędnik dworski z czasów panowania Merowingówbiskup Noyonu i Tournai (641-59), misjonarzświęty Kościoła katolickiego i ewangelickiego.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Eligiusz_z_Noyon


kontakt: jerzy.jaskowski@o2.plZmieniony ( 02.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.