Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 61 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jesień rządu "braci" arrow Brudziński: Idiota, to oczywiste. Ale czyj sługa? Mocodawców Danielsa??
Thursday 25 April 2019 14:12:44.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Brudziński: Idiota, to oczywiste. Ale czyj sługa? Mocodawców Danielsa?? Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
02.12.2018.

Brudziński: Idiota, to oczywiste. Ale czyj sługa?

Minister Brudziński bierze przykład z Danielsa i obraża Polaków na Twitterze

https://www.ekspedyt.org/2018/12/01/minister-brudzinski-bierze-przyklad-z-danielsa-i-obraza-polakow-na-twitterze/


CzarnaLimuzynaNajwyraźniej minister Joachim Brudziński wziął sobie do serca nauki swojego „starszego brata w wierze”, Jonny’ego Danielsa i tak jak on zaczął wyzywać Polaków na Twitterze od idiotów, imbecyli i antysemitów.

Mam na myśli wiarę pana ministra w antysemityzm, o którym ma pewnie takie same pojęcie jak jego dawna partyjna koleżanka Kluzik-Rostkowska, która w programie telewizyjnym nie potrafiła zdefiniować, ani nawet określić w przybliżeniu czym jest faszyzm w Polsce.

Moje porównanie do żydowskiego doradcy rządu Morawieckiego nie jest gołosłowne. Przypominam, że sierżant Daniels swego czasu zakwalifikował do idiotów polską historyk dr Ewę Kurek, a Grzegorza Brauna nazwał imbecylem. Jakiś czas potem w ramach kolejnej prowokacji obdarzył lidera Pobudki mianem… Żyda.

Jonny Daniels i Joachim Brudziński nie lubią „polskich idiotów”

Obydwaj panowie piją sobie z przysłowiowych dzióbków, a gwoli ścisłości to bardziej w tej roli sprawdza się Joachim Brudziński, co nie uchodzi uwadze uważnego recenzenta, chwalącego ministra PiS.Nadszedł dzień 1 grudnia 2018 roku, w którym pan minister wystąpił w pełnej krasie, bez maski:

"Idiota czy ruski troll? Skąd się biorą te imbecyle z biało-czerwonymi i bogoojczyżnianymi awatarami? Judzą i obrzydliwymi atakami na PIS utrwalają, ku uciesze naszych wrogów,stereotyp Polaków jako wrogów, USA, UE, Izreala [tak w oryginale md] , demokracji, a na końcu nawet prostackich antysemitów" napisał na Twitterze szef MSWiA Joachim Brudziński

Nie wiem czy w obecnym stanie schyłkowego patriotyzmu i politycznej demencji wynikłej z pomieszania i poplątania podstawowych pojęć, minister Brudziński jest zdolny pojąć i wyartykułować banalną prawdę, że Izrael i unia antyeuropejska nie są przyjaciółmi Polski, a krytyka PiS wpisuje się w demokratyczne reguły.

Nie wykluczam też tego, że Joachim Brudziński pisząc o demokracji miał na myśli lewicowe poglądy ministra Czaputowicza, który wielokrotnie deklarował przywiązanie do tego właśnie rodzaju politycznej aberracji jaką jest demokracja liberalna. W takim przypadku minister MSWiA, zgodnie z zasadami marksizmu, może pleść, co mu ślina przyniesie na język.

Zmieniony ( 02.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.