Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 94 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Zderzenia z UE arrow Minister Kwieciński to prawdziwy dobrodziej !!!! Da z naszych żeby załatać dziurę innym!!!
Sunday 09 December 2018 21:17:17.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU.

Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

 URL: https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE nam!!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
Minister Kwieciński to prawdziwy dobrodziej !!!! Da z naszych żeby załatać dziurę innym!!! Drukuj Email
Wpisał: minister "inwestycji i rozwoju" Jerzy Kwieciński.   
03.12.2018.

Minister Kwieciński to prawdziwy dobrodziej !!!!

Da z naszych żeby załatać dziurę innym!!!

 

Minister Kwieciński o Brexicie: Polska jest gotowa zwiększyć składkę do budżetu UE


http://www.pch24.pl/minister-kwiecinski-o-brexicie--polska-jest-gotowa-zwiekszyc-skladke-do-budzetu-ue,64542,i.html#ixzz5YcFuoSkF
Polska jest w stanie załatać dziurę w budżecie UE po opuszczeniu Wspólnoty przez Wielką Brytanię – zapowiedział w poniedziałek w programie „Salon polityczny Trójki” na antenie Polskiego Radia minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński.

  Polityk podkreślił, że z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej związanych jest „parę bardzo poważnych aspektów”. Chodzi m.in. o pieniądze, jakie Brytyjczycy co roku wpłacają do unijnego budżetu. Są to sumy rzędu 12-14 mld euro, czyli ok. 10 proc. całego budżetu.

Minister Kwieciński przypomniał, że zgodnie ze wstępnym porozumieniem w sprawie Brexitu, Wielka Brytania do roku 2023 nadal będzie dalej wpłacać składki do unijnego budżetu. – Później będzie tych pieniędzy mniej – powiedział Jerzy Kwieciński. – Jesteśmy gotowi tę dziurę załatać poprzez zwiększone składki stwierdził. Dodał, że wiele krajów naszego regionu składa podobne deklaracje.

Źródło: tvp.info TK

Zmieniony ( 03.12.2018. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.