Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 41 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Zderzenia z UE arrow Minister Kwieciński to prawdziwy dobrodziej !!!! Da z naszych żeby załatać dziurę innym!!!
Thursday 25 April 2019 14:36:36.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Minister Kwieciński to prawdziwy dobrodziej !!!! Da z naszych żeby załatać dziurę innym!!! Drukuj Email
Wpisał: minister "inwestycji i rozwoju" Jerzy Kwieciński.   
03.12.2018.

Minister Kwieciński to prawdziwy dobrodziej !!!!

Da z naszych żeby załatać dziurę innym!!!

 

Minister Kwieciński o Brexicie: Polska jest gotowa zwiększyć składkę do budżetu UE


http://www.pch24.pl/minister-kwiecinski-o-brexicie--polska-jest-gotowa-zwiekszyc-skladke-do-budzetu-ue,64542,i.html#ixzz5YcFuoSkF
Polska jest w stanie załatać dziurę w budżecie UE po opuszczeniu Wspólnoty przez Wielką Brytanię – zapowiedział w poniedziałek w programie „Salon polityczny Trójki” na antenie Polskiego Radia minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński.

  Polityk podkreślił, że z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej związanych jest „parę bardzo poważnych aspektów”. Chodzi m.in. o pieniądze, jakie Brytyjczycy co roku wpłacają do unijnego budżetu. Są to sumy rzędu 12-14 mld euro, czyli ok. 10 proc. całego budżetu.

Minister Kwieciński przypomniał, że zgodnie ze wstępnym porozumieniem w sprawie Brexitu, Wielka Brytania do roku 2023 nadal będzie dalej wpłacać składki do unijnego budżetu. – Później będzie tych pieniędzy mniej – powiedział Jerzy Kwieciński. – Jesteśmy gotowi tę dziurę załatać poprzez zwiększone składki stwierdził. Dodał, że wiele krajów naszego regionu składa podobne deklaracje.

Źródło: tvp.info TK

Zmieniony ( 03.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.