Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 94 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Agresja MIGRANTÓW 18 arrow Jakiś dureń Avramopoulos z UE i ONZ apeluje do Polski o podpisanie Paktu Migracyjnego
Sunday 09 December 2018 21:16:51.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU.

Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

 URL: https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE nam!!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
Jakiś dureń Avramopoulos z UE i ONZ apeluje do Polski o podpisanie Paktu Migracyjnego Drukuj Email
Wpisał: Dimitris Avramopoulos, komisarz Unii Europejskiej   
03.12.2018.

Jakiś dureń Avramopoulos z UE i ONZ apeluje do Polski o podpisanie Paktu Migracyjnegohttps://wrealu24.pl/onz-apeluje-do-polski-o-podpisanie-paktu-migracyjnego/


Dimitris Avramopoulos, komisarz Unii Europejskiej ds. migracji, spraw wewnętrznych i obywatelstwa, apeluje m.in. do Polski o podpisanie Paktu Migracyjnego promowanego przez ONZ.

Zaznacza, że nie rozumie sprzeciwu sześciu państw europejskich (Austria, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Węgry i Włochy), bo, jak zaznacza, akt ten nie jest prawnie wiążący i nie przyczyni się do zwiększenia imigracji.

Skoro jednak nie jest prawnie wiążący i nie przyniesie żadnych radykalnych zmian to czemu jest taki nacisk, żeby go podpisać? Kto dziś powie A, ten jutro będzie musiał powiedzieć B. Przyjmowanie takich ogólnych dokumentów służy temu, by wytworzyć odpowiedni klimat do przyjęcia dużo bardziej konkretnych rozwiązań, które zniszczą obecne państwa narodowe.

Zmieniony ( 03.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.