Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 41 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Agresja MIGRANTÓW 18 arrow Jakiś dureń Avramopoulos z UE i ONZ apeluje do Polski o podpisanie Paktu Migracyjnego
Thursday 25 April 2019 14:36:21.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Jakiś dureń Avramopoulos z UE i ONZ apeluje do Polski o podpisanie Paktu Migracyjnego Drukuj Email
Wpisał: Dimitris Avramopoulos, komisarz Unii Europejskiej   
03.12.2018.

Jakiś dureń Avramopoulos z UE i ONZ apeluje do Polski o podpisanie Paktu Migracyjnegohttps://wrealu24.pl/onz-apeluje-do-polski-o-podpisanie-paktu-migracyjnego/


Dimitris Avramopoulos, komisarz Unii Europejskiej ds. migracji, spraw wewnętrznych i obywatelstwa, apeluje m.in. do Polski o podpisanie Paktu Migracyjnego promowanego przez ONZ.

Zaznacza, że nie rozumie sprzeciwu sześciu państw europejskich (Austria, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Węgry i Włochy), bo, jak zaznacza, akt ten nie jest prawnie wiążący i nie przyczyni się do zwiększenia imigracji.

Skoro jednak nie jest prawnie wiążący i nie przyniesie żadnych radykalnych zmian to czemu jest taki nacisk, żeby go podpisać? Kto dziś powie A, ten jutro będzie musiał powiedzieć B. Przyjmowanie takich ogólnych dokumentów służy temu, by wytworzyć odpowiedni klimat do przyjęcia dużo bardziej konkretnych rozwiązań, które zniszczą obecne państwa narodowe.

Zmieniony ( 03.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.