Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 84 gości
S T A R T arrow Kościół arrow papiestwo 18 arrow Złowrogie milczenie papieża Franciszka. W Pakistanie każdy muzułmanin, który zabije Asię Bibi...
Sunday 09 December 2018 20:43:19.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU.

Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

 URL: https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE nam!!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
Złowrogie milczenie papieża Franciszka. W Pakistanie każdy muzułmanin, który zabije Asię Bibi... Drukuj Email
Wpisał: Romuald Kałwa   
05.12.2018.

Złowrogie milczenie papieża FranciszkaW Pakistanie każdy muzułmanin, który zabije Asię Bibi, będzie uznany za bohatera.

Romuald Kałwa

https://romualdkalwa.neon24.pl/post/146685,zlowrogie-milczenie-papieza-franciszkaPapież Franciszek już nie jest podejrzanym - jest winnym. Czemu nie ma medialnej histerii na całym świecie?

Wielu z nas – chrześcijan, ma usta pełne frazesów o wierze, katolicyzmie, chrześcijaństwie, wartościach. Usta pełne banałów (o miłości i tolerancji) mają również biskupi, arcybiskupi, kardynałowie, czyli hierarchia kościelna i sam papież Franciszek.

Szkoda, że słowa tak mało mają wspólnego z czynami.

Tymczasem wierni Islamu w Pakistanie złożyli odwołanie do Sądu Najwyższego i żądają kary śmierci dla uniewinnionej od zarzutu obrazy Mahometa Asi Bibi, katoliczki i matki pięciorga dzieci, która pracując w 2009 r. na polu „zanieczyściła” studnię pijąc z niej wodę. Po pretensjach muzułmanek twierdzących, że Asia musi przejść na islam, ta odpowiedziała: - Jezus Chrystus umarł za moje grzechy i za grzechy świata. A co zrobił Mahomet dla ludzi?

To wystarczyło by skazać ją na karę śmierci za bluźnierstwo potwierdzonej później przez sąd apelacyjny. Sąd Najwyższy Pakistanu stwierdził nieprawidłowości w procesie i w październiku 2018 r. ją uniewinnił. Pamiętajmy, że kobieta przez 8 lat przebywała w celi śmierci. Rozpętała się burza. Doszło do zamieszek rozwścieczonych wyznawców Islamu a dwóch polityków, którzy pomogli kobiecie, zostało zamordowanych.

Choć papież Franciszek spotkał się z rodziną Asi Bibi i zapewnił jej męża, że modli się za jego żonę, trudno zrozumieć milczenie instytucji kościelnych na szerokim forum międzynarodowym w tej sprawie. Czemu nie ma medialnej histerii na całym świecie?

Apeluję no władz Polski o azyl polityczny – należy wspomóc wyjazd Asi Bibi i jej rodziny z Pakistanu. By uratować tę kobietę, należy uruchomić służby dyplomatyczne na najwyższym poziomie międzynarodowym.

Z muzułmańską opinią publiczną w Pakistanie dyskusja jest pozbawiona wszelkiego sensu, ale można wywierać presję na pakistańskich polityków.

Komentarz:

W Pakistanie każdy muzułmanin, który zabije Asię Bibi, będzie uznany za bohatera. Taka kultura, lub inaczej: jej brak. Polska powinna przyjąć ją i jej rodzinę jako prawdziwych uchodźców, a chrześcijanie potraktować jako męczenników. Uwsteczniający kulturę islam nie zna kompromisów. Dochodzi do ataków na dom Asi Bibi, który został ostrzelany.

Pustosłowie Papieża Franciszka jest znane wielu zainteresowanym. Szkoda, że słowa tak mało mają wspólnego z czynami. Pamiętajmy, że rocznie morduje się dziesiątki tysięcy chrześcijan – tymczasem hierarchia kościelna milczy. Milczą przedstawiciele Stolicy Apostolskiej przy ONZ. Milczy papież, milczy kardynał Nycz. Tymczasem nawet niemiecki rząd wyraził gotowość przyjęcia rodziny Asi Bibi.

Dlaczego jest tak cicho? Dlaczego świat (generalnie) milczy, a wiadomości o cierpieniu chrześcijan w krajach islamskich nie są już nawet ciekawostkami medialnymi? Dlaczego Europa i Ameryka tak wypierają się swojego dziedzictwa?

Na zdjęciach w oryginale: Pakistańscy muzułmanie domagający się kary śmierci dla katoliczki Asi Bibi:


Zmieniony ( 05.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.