Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 74 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow klimaty 18 arrow Szczyt klimatyczny w Katowicach to porażka dla Polski. Niemcy ukradną Polakom węgiel?
Sunday 09 December 2018 20:28:53.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU.

Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

 URL: https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE nam!!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczyt klimatyczny w Katowicach to porażka dla Polski. Niemcy ukradną Polakom węgiel? Drukuj Email
Wpisał: Marek Adamczyk   
06.12.2018.

Szczyt klimatyczny w Katowicach to porażka dla Polski.

Niemcy ukradną Polakom węgiel?

https://wrealu24.tv/film/szczyt-klimatyczny-w-katowicach-to-porazka-dla-polski-niemcy-ukradna-polakom-wegielPłacimy ponad 250 milionów za tę propagandową wyżerkę dla 30 tysięcy przebranych za „ekologów” pajaców.


Marek Adamczyk 55 minut


A ważny, prawdziwy raport o „totalnym Ocipieniu” jest tu:


https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/12/raport-klimatyczny-marka-adamczyka-czesc-pierwsza-globalne-ocieplenie-czy-naturalne-zmiany-klimatu_.pdf

Zmieniony ( 06.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.