Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 37 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow prawo 18 arrow Podatkowa hiena Sipko na bruk. Naczelniczka skarbówki z Bartoszyc zwolniona.
Tuesday 18 February 2020 22:23:35.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

Koronka do Miłosierdzia w środę 19 lutego o godz.15-tej o wycofanie "Zdrowe love w Gdańsku"

 
W Y S Z U K I W A R K A
Podatkowa hiena Sipko na bruk. Naczelniczka skarbówki z Bartoszyc zwolniona. Drukuj Email
Wpisał: Naczelniczka Urzędu Skarbowego w Bartoszycach Sipko   
07.12.2018.

Podatkowa hiena Sipko na bruk. Naczelniczka skarbówki z Bartoszyc zwolniona. Kazała ścigać uczynnego mechanika za żarówkę

https://nczas.com/2018/12/07/podatkowa-hiena-na-bruk-naczelniczka-skarbowki-z-bartoszyc-zwolniona-kazala-scigac-uczynnego-mechanika-za-zarowke/Naczelniczka Urzędu Skarbowego w Bartoszycach została zwolniona ze stanowiska. Małgorzata Sipko zasłynęła ściganiem mechanika, który pomógł pracownicom skarbówki.

Decyzję o zwolnieniu bezdusznej naczelniczki podjął dyrektor Krajowej Administracji Skarbowej. Wcześniej wnioskował o to Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Naczelniczka Sipko stała się sławna w całej Polsce po tym jak jej pracownice zorganizowały prowokację wobec mechanika samochodowego. Urzędniczki zajechały wieczorem pod warsztat i nakłamały, że mają kłopot z samochodem. Mimo, że warsztat już był zamknięty mechanik zgodził się wyświadczyć im przysługę i podarował im nawet żarówkę. Za pomoc miał wziąć 10 zł. Wtedy okazało się, że to hieny ze skarbówki, które zapowiedziały ukaranie mechanika mandatem w wysokości 600 zł.

Sprawa dwa razy trafiła do sądu, bo naczelniczka Sipko uparła się, że będzie ścigać uczynnego mechanika i właściciela warsztatu. Sąd dwukrotnie odstąpił od wymierzenia kary, ale babsko uparło się i chciało składać kolejne odwołania. Sprawę zakończono po tym jak stało się o niej głośno w całej Polsce.

Zmieniony ( 07.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.