Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 71 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow ZIMA rządu \"braci\" arrow "Kto naprawdę rządzi Polską?" ---- Frontalna krytyka PiS w Radio Maryja
Tuesday 15 October 2019 16:50:56.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Kto naprawdę rządzi Polską?" ---- Frontalna krytyka PiS w Radio Maryja Drukuj Email
Wpisał: prof. Mirosław Piotrowski   
10.12.2018.

Frontalna krytyka PiS w Radio Maryja: "Kto naprawdę rządzi Polską?"

https://medianarodowe.com/frontalny-atak-na-pis-w-radio-maryja-piotrowski/

W felietonie dla Radia Maryja i Telewizji Trwam europoseł prof. Mirosław Piotrowski w ostrych słowach podsumowuje dokonania Prawa i Sprawiedliwości.

– Kto rządzi Polską? Z formalnego puntu widzenia odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Polską rządzi premier Mateusz Morawiecki i prezydent Andrzej Duda. Wiemy także, że najważniejsze decyzje dla naszego kraju podejmowane są przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie, gdzie mieści się siedziba rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość. Podobno o wszystkim decyduje jej prezes Jarosław Kaczyński. Podobno. Czy jednak aby na pewno? – pyta europoseł.

Prof. Piotrowski wskazuje, że niestety coraz częściej usłyszeć możemy że ważne decyzje dotyczące Polski wcale nie zapadają w kraju, a poza jego granicami.

Niezwłocznie są one też nad Wisłą implementowane – zauważa polityk.

Mirosław Piotrowski podkreśla, iż niewiele osób zdaje sobie sprawę z prawdziwych przyczyn odwołania premier Beaty Szydło i personalnej rekonstrukcji rządu.

Może więc czas ujawnić niektóre fakty? – zastanawia się.

Ruch Prawdziwa Europa

Mirosław Piotrowski to jeden z polityków związanych ściśle ze środowiskiem toruńskim i Radiem Maryja. Ostatnio było o nim głośno za sprawą rejestracji nowej partii politycznej – Ruch Prawdziwa Europa.

Jak wspomina w felietonie Piotrowski kilka dni temu doszło do spotkania między nim, a Robertem Winnickim z Ruchu Narodowego.

Czym jest nowy nowa partia RPE? Tak pisał o niej sam inicjator: “nowa formacja za cel stawia sobie działanie na rzecz chrześcijańskiej Europy, przypominanie o chrześcijańskich korzeniach Starego Kontynentu”Cały felieton poniżej.

https://youtu.be/XV4yLGQFRZc

sześć minut!!

==============================

Mail:  Dlaczego nie Prawdziwa Polska?

Zmieniony ( 10.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.