Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 27 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow ZIMA rządu \"braci\" arrow "Kto naprawdę rządzi Polską?" ---- Frontalna krytyka PiS w Radio Maryja
Tuesday 16 July 2019 08:46:03.27.
migawki

Murzyn Hassan jako reprezentant kraiku azjatyckiego, biegł w młodzieżowych mistrzostwach … Europy. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

17.07.19 Opole – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Kto naprawdę rządzi Polską?" ---- Frontalna krytyka PiS w Radio Maryja Drukuj Email
Wpisał: prof. Mirosław Piotrowski   
10.12.2018.

Frontalna krytyka PiS w Radio Maryja: "Kto naprawdę rządzi Polską?"

https://medianarodowe.com/frontalny-atak-na-pis-w-radio-maryja-piotrowski/

W felietonie dla Radia Maryja i Telewizji Trwam europoseł prof. Mirosław Piotrowski w ostrych słowach podsumowuje dokonania Prawa i Sprawiedliwości.

– Kto rządzi Polską? Z formalnego puntu widzenia odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Polską rządzi premier Mateusz Morawiecki i prezydent Andrzej Duda. Wiemy także, że najważniejsze decyzje dla naszego kraju podejmowane są przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie, gdzie mieści się siedziba rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość. Podobno o wszystkim decyduje jej prezes Jarosław Kaczyński. Podobno. Czy jednak aby na pewno? – pyta europoseł.

Prof. Piotrowski wskazuje, że niestety coraz częściej usłyszeć możemy że ważne decyzje dotyczące Polski wcale nie zapadają w kraju, a poza jego granicami.

Niezwłocznie są one też nad Wisłą implementowane – zauważa polityk.

Mirosław Piotrowski podkreśla, iż niewiele osób zdaje sobie sprawę z prawdziwych przyczyn odwołania premier Beaty Szydło i personalnej rekonstrukcji rządu.

Może więc czas ujawnić niektóre fakty? – zastanawia się.

Ruch Prawdziwa Europa

Mirosław Piotrowski to jeden z polityków związanych ściśle ze środowiskiem toruńskim i Radiem Maryja. Ostatnio było o nim głośno za sprawą rejestracji nowej partii politycznej – Ruch Prawdziwa Europa.

Jak wspomina w felietonie Piotrowski kilka dni temu doszło do spotkania między nim, a Robertem Winnickim z Ruchu Narodowego.

Czym jest nowy nowa partia RPE? Tak pisał o niej sam inicjator: “nowa formacja za cel stawia sobie działanie na rzecz chrześcijańskiej Europy, przypominanie o chrześcijańskich korzeniach Starego Kontynentu”Cały felieton poniżej.

https://youtu.be/XV4yLGQFRZc

sześć minut!!

==============================

Mail:  Dlaczego nie Prawdziwa Polska?

Zmieniony ( 10.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.