Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 61 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Duduś [czyj?] "Jajakoprezydent" arrow Nowa wersja polskich dziejów, czyli historia po żydowsku w wykonaniu A. Dudy
Monday 26 August 2019 09:03:51.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Nowa wersja polskich dziejów, czyli historia po żydowsku w wykonaniu A. Dudy Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
10.12.2018.

Nowa wersja polskich dziejów,

czyli historia po żydowsku w wykonaniu A. Dudy

[Grzegorz Braun swego czasu dokonał uprzejmego założenia, że “Andrzej Duda jest idiotą”, a więc nie wie, co czyni. Przyznam, że nie chce mi się wierzyć, że Duda nie wie...]

 

CzarnaLimuzyna

 

https://www.ekspedyt.org/2018/12/09/nowa-wersja-polskich-dziejow-czyli-historia-po-zydowsku-w-wykonaniu-andrzeja-dudy/Wszystkim, którzy znają naszą historię, a także potrafią myśleć logicznie i są uczciwi, polecam analizie fragmenty z przemówienia prezydenta Dudy, wygłoszonego z okazji palenia żydowskich świeczek w Pałacu Prezydenckim.

Według mnie widać wyraźnie, że Duda otrzymał rolę polskojęzycznego narratora całkiem nowej wersji historii. Analizując treść tego, co powiedział, można dojść do wniosku, że być może, już niedługo, okaże się, że Żydzi byli na terenach naszej Polski na długo przed Polakami, a coś, co jest stręczone nam pod nazwą „Polin” powstało na długo przed państwem polskim.

Cytat pierwszy

Dziękuję, że przyjęli Państwo zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego, bo polscy Żydzi to wielka polska tradycja (!), przeszło tysiąc lat (!) naszej wspólnej historii.

Nie wiem, co ma na myśli Duda mówiąc o polskiej tradycji, ale Żydzi kolaborując z zaborcami, a potem sprzeciwiając się próbom odzyskania przez Polskę niepodległości, następnie próbując wymusić podział państwa polskiego na część żydowską i polską w 1919 roku, uczestniczący potem w mordowaniu Polaków razem z sowieckimi komunistami, biorący udział w stalinowskim terrorze po stronie sprawców, tworzący fundamenty komunizmu w Polsce, przestali być raz na zawsze częścią polskiej wspólnoty.

Te i inne haniebne historie na pewno nie należą do “wielkiej polskiej tradycji”

„Joachim Lelewel w roku 1832, a więc blisko sto lat przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości, pisał do Żydów: W dniu zwycięstwa chcemy się dokładnie z wami obliczyć, każdy syn Polski, żyd czy katolik stanie tutaj, by złożyć rachunek z tego, co uczynił dla dobra ogółu, o ile się przyczynił do odbudowania ojczyzny.

Ponieważ Żydzi polscy – poza chlubnymi wyjątkami – odmówili wspólnej ojczyźnie krwi i majątku, gdy w dniu zwycięstwa 1918 roku przyszło do dokładnych obliczeń, stanęli przed Polakami z pustymi rękoma.

Mimo iż polscy Żydzi, parafrazując słowa Joachima Lelewela wypowiedziane w 1832 roku, nie mieli zbyt wiele do powiedzenia o tym, co uczynili dla dobra ogółu, o ile się przyczynili do odbudowania ojczyzny, bo przez 123 lata niewoli – poza symbolicznymi wyjątkami szacowanymi na nie więcej niż 1-2% – nie okazali Polakom solidarności i nie włączyli się w walkę o odbudowę wspólnego państwa, pierwsi stanęli w szeregu tych, którzy usiłowali sięgnąć po płynące z niepodległości profity, z żądaniem współwłasności Państwa Polskiego włącznie.

W ocenie pokolenia Polaków żyjących w dwudziestoleciu międzywojennym nie była to w żadnym wypadku postawa obywatelska; tak wobec odbudowanego Państwa Polskiego mogli zachować się tylko cudzoziemcy” (1).

Cytat drugi

To momenty piękne i trudne, ale także wielu ludzi, którzy na trwałe wpisali się w historię Polski, stali się ważnym elementem naszej kultury, tradycji, tego, o czym mówimy dzisiaj, że jest polskie. I w jakiejś części jest też żydowskie.
Bo to właśnie wpływ tej kultury – wspaniałej, niezwykle starej – kształtował także naszą kulturę i tradycję. Nie wspomnę już o wierze katolickiej, którą Polacy wyznają, gdzie przecież Stary Testament jest jej niezwykle ważnym elementem.

Czy może chodzi o to?

https://www.ekspedyt.org/2018/12/09/nowa-wersja-polskich-dziejow-czyli-historia-po-zydowsku-w-wykonaniu-andrzeja-dudy/drzwi_-gniezno/


Warto wiedzieć, że tak plugawą działalnością jaką jest handel niewolnikami zajmowali się prócz Żydów, Tatarzy, Turcy, i ludy chazarskie przechodzące na judaizm.

Pod tym względem, a także w wielu zasadniczych aspektach tradycja i kultura polska różni się diametralnie od żydowskiej. Nie przypuszczam, że prezydentowi chodziło o lichwę, która jest podstawą funkcjonowania współczesnych banków.

Grzegorz Braun swego czasu dokonał uprzejmego założenia, że “Andrzej Duda jest idiotą”, a więc nie wie, co czyni.

Przyznam szczerze, że nie chce mi się wierzyć, że Duda nie wie, że żydzi palący chanukę w polskich instytucjach, to w dużej części członkowie kabalistycznej sekty Chabad Lubawicz. Pozostali są ateistami lub wyznają judaizm talmudyczny, a więc antychrześcijańską wersję swojej religii powstałej po chrześcijaństwie.


Zmieniony ( 10.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.